Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uçlu kalem-kurşun kalem

Craven

Öne çıkan mesajlar

Walla kalem veren yerinde olsam bütün kalemlerinizi kırardım :)[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bide şu vardır. Silginin içine kalemle uçları sokup kırıp kırıp döşersiniz. Sonra adam silmeye bi çalıştığında defter kapkara lur anında, sonra içinden uçları çıkarmak ayrı bi işkence... bakın bunu kurşunla yapamazsınız :P[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

said:
McFrenzy, 21 Mart 2003 19:51 tarihinde demiş ki:
Ha bide şu vardır. Silginin içine kalemle uçları sokup kırıp kırıp döşersiniz. Sonra adam silmeye bi çalıştığında defter kapkara lur anında, sonra içinden uçları çıkarmak ayrı bi işkence... bakın bunu kurşunla yapamazsınız :P[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "

daha bugün yaptım hatta uçlu kalemimin ucundaki metal çubuk yamuldu çıkardım tkatım arkadaşın silgisine bi silgi kağıt yırtıldı lol[hline]
I know that I was born and I know that I’ll die.
The in between is mine. I am mine.

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

Ayıp ayıp arkadaşlar. Kınadım

Bu arada sene başında bi tikky 2 rotring kalem aldım. Böle hafif şeffaf ve koyu gri bi kalem. Çok hoşuma gitti. (mal beyanı gibi oldu biraz ama idare edin.) Valla gözüm gibi bakarak kullanıyorum. Umarım bişi olmaz.[hline]No Pain No Gain! Now Suffer!
Querquobad Quane[SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

fabr castell in serisi var çok güzel

ben ondan bir kalemi 2.5 yıldır kullanıyorum arada parçaları kayboldu 3 ay sonra tekrar bulundu veya başka parçalar takıldı yerine ama sonuçta ben çok memnunum
onun dışında dame tükenmez kalemlermi kaybediyorum okulda o sorun oluyor benim için

bi de bu faber castel i 0.7 tombo 2b uçla kullanın bi
ondan sonra ayrılamazsınız zaten ondan

çok rahat hem çizim hem yazma için kullanılabiliyor ve hiç rahatsızlık vermiyor(ucun kırılması olayı yok bi kere yani)[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...