Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Enhacment Shaman PvP

cansn

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaslar ben enhancment oynarken cok zevk aliorum ve 70 olunca pvp yapmak istiorum arenalar felan malesef bi kac kisiden duydugum yoruma gore enhancment shamanin arenalarda isi cok zormus,ama izledigim bir kac videodada gayet temiz 2v2 de dovuorlardi adamlar.Bilen birisi bu zor oynanir yorumlarina bi aciklama yapabilirmi???Element felan oynamam kardeshm warrior a gecicem yoksa!!
Sosyal ağlarda paylaş

AMO said:
Bende hazır konu varken soruyim.Benim lvl 61 shamanım var ona kasmak istiyorum.Amacim pve yapmak duzgun bi guild e girmek.İlla resto mu olmaliyim yoksa her cesit shaman raid de yer bulabilir mi ?

Enchance genelde raidlerde 1. oluorum dps de resto da cok gerekli tabi hangisiyle daha zevk aliorsan onla oyna ben enchance oynuorum tabi yüksek hit de lazım 300 hit le oynuorum gayet de yetior

bu arada arenada iş yapamaz die bişi degil skill lazım okadar hakkaten oynuorsan saglam ozaman her türlü alırsın arena itemini
ben warlock partnerimle 1900 yaptım sonra pve ye agırlık verilince bıraktım arenayı ama cok rahat 5v5 lerde yer bulursun ve yaparsın dps dede 1. olur yarar atarsın öyle diim
ha şöyşede bişi var elemental daha cok tercih edilior oda ayrı konu arenada uzunmu oldu ne
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadasım ile geyigine arena yaparız haftada 10 mac falan öle 3-5 puan gelsin diye (full pve itemları ile)

1668 bonus heale sahip druidim var takım arkadasımda combat rogue =) ama shaman geldimi karsımıza ben okadar kolay bir oyun görmedim daha.. cc manyagı ediyorum adamı :D ne aglıyordur ne küfrediyordur.. valla cıyorum shamanlara arenada.. Manalarıda bitiyor zavallımların =) innervate ftw :)
Sosyal ağlarda paylaş

Arenada gördüğüm en yüksek enhancement shaman (açık ara ile) 2100 de 3v3deydi. Valla 5v5 setupa alınmayacak bir spec, kitea açık, ccsi yok, anti-ccsi çok sınırlı o yüzden 2v2de de anca düşük ratinglerde iş yaparsın ki onun içinde baya bir yetenekli olman lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Satanael said:
Arkadasım ile geyigine arena yaparız haftada 10 mac falan öle 3-5 puan gelsin diye (full pve itemları ile)

1668 bonus heale sahip druidim var takım arkadasımda combat rogue =) ama shaman geldimi karsımıza ben okadar kolay bir oyun görmedim daha.. cc manyagı ediyorum adamı :D ne aglıyordur ne küfrediyordur.. valla cıyorum shamanlara arenada.. Manalarıda bitiyor zavallımların =) innervate ftw :)

sen kendine acı banakalırsa çünkü oynamayıbilmeyen adamları yenip burda hava atacak kadar skill siz sin ve oyunu bilmedigin surdan belli enchance shaman ın manası bitmez güzelim :D
misery btlgrp da isen karsılasmak isterdim senle :)
Sosyal ağlarda paylaş

numberten said:
said:
Enchance genelde raidlerde 1. oluorum dps de resto da cok gerekli tabi hangisiyle daha zevk aliorsan onla oyna ben enchance oynuorum tabi yüksek hit de lazım 300 hit le oynuorum gayet de yetior

Armory görebilrmiyiz?

linklerim tabi ama suan resto spec yinede cok istiorsan linkliim özelden
Sosyal ağlarda paylaş

numberten said:
Çok istedigimden değil de 300 hit ve dmg meterda 1.olan bir enh shaman görünce merak ediyor insan itemlarını :)

takdiredersin ki raidlerde progress için ugrastıgımızdan pot vs de aliorum yanıma ve nihayetinde almayan adama oranla yüksek dmg yapiorum bi bakıma ve her raid degil ama genelde 1. oluorum tabiki bi warlock bi mage kadar süper dps yapmaz belki shaman ama hakkını vererek severek oynarsan neden olmasın
item e gelince cok manyak itemlerim yok tabi tbc geldiginde 15 ay askerlik yaptık yeni bi olusum içindeyim vash denicez işte 1-2 haftaya anlatmak istedigim şu her class da dps yapar yapmaz degil benim gücendigim shaman dps yapmaz shaman arena yapmaz napar bu shaman merak ediorum sadece insanların hevesini kırmakdan vazgeçsin bazı arkadaşlar okadar ha ben üzülürmüyüm hayır ama ne malum daha dün shaman acan bi arkadaşın bu post u görüp shaman dan caymayacagı.. bilmem anlatabildimmi
Sosyal ağlarda paylaş

Shaman dmg yapamaz demiyorum yapar da enh shamana dmg meterda 1.ligi bırakmazlar eger başarıyorsan ya sen çok iyisin ya da diger dpsler paspal. Ayrıca 300 hit çoook gereksizdir şamana o hite varana kadar ap/critten ne kadar kıstın allah bilir.

Bu linkte enh shaman hakkında çok şey ögrenebilirsiniz.

Enh shaman faq
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
ben de 1. oluyorum da 300 hit niye? 100 küsür hit var bende. pve yaparken cok fazla ihtiyac yok hite.

selam toggie şöyle bişi var shaman warrior gibi degil şöyle ki rampage vs vs yok bizde stormstrike nereye kadar her aradaki cd süresince neyle vurcak bu shaman aynı sekilde rogue larda öyle
yani enchance shaman da mühim olan Beyaz DMG dir bilmişlik taslamak degil benimki sakın yanlış anlasımasın ama benim oyun anlayısıma göre en az 180+ hit olması lazım ki bi işe yarasın
umarım anlatabilmişimdir ha ben orda 300 yazdım ben her raid 300 le oynuormuyum hayır bazı combatlarda daha fazla crit ve ap veren itemlerimi takıorum. kalın saglıcakla
Sosyal ağlarda paylaş

Resto git, earth shieldini aç, frost shockla kite'ını yap, bırak 2 saat seni öldürmeye uğraşsınlar. O sırada da takım arkadaşın onları harcasın. Budur yani şamanların arenada yaptıkları ve gayet de başarılılar bu konuda :)

1. veya 2. sezon olsa git enchantment dal derdim ama sen 70 olup da arenaya haydeee diye mavi itemlerle daldığında karşındaki herifler en az 200 resilliancelı full pvp epic adamlar olacak. Hiç uğraşma :D

Ha dersen ki 1500-1600 rating bana yeter haftada 200er 200er alırım puanları, o zaman tamam :P
Sosyal ağlarda paylaş

Arenada pek bir etkinliğimiz yok enhancement olarak kite/cc manyağı yapıldığımızdan dolayı.Arkadaşlar söylemiş düşük ratinglerde çok eğlenirsin diye, tamamen katılıyorum.Rating yükseldikçe karşına gelen takımlarda değişiyor tabi.Yüksek rating=yüksek res/pure skill.Sen magein shieldini purge edip earthbind ya da frost shock atana kadar nuke yiyorsun veya bir şekilde ccleniyorsun.Fight bitene kadar cc de kaldığım maçların haddi hesabı yok.Haliyle sinirlenip arenayı bıraktım tabi eheh.
Enhancement shamanla dps metere oynama konusuna gelirsek; yapılan diğer yorumlara katılıyorum.Herhangibir roguedan ya da mageden daha iyi dps yapman çok zor.En azından ben kolay kolay geçemiyorum.Fighttan fighta değişir bu olay tabi ama geneli bu şeklilde.Skillede bakmaz bu iş, melee gruba kafadan 300 dps ekleyip birde pure dps classları outdps edersek çok saçma olur zaten, hemen nerf gelir(bkz:tbc ilk çıktığı zamanlardaki feral druidler).Herkes görevini, yerini bilicek arkadaş :P
Sosyal ağlarda paylaş

zepan said:
toggie said:
ben de 1. oluyorum da 300 hit niye? 100 küsür hit var bende. pve yaparken cok fazla ihtiyac yok hite.

selam toggie şöyle bişi var shaman warrior gibi degil şöyle ki rampage vs vs yok bizde stormstrike nereye kadar her aradaki cd süresince neyle vurcak bu shaman aynı sekilde rogue larda öyle
yani enchance shaman da mühim olan Beyaz DMG dir bilmişlik taslamak degil benimki sakın yanlış anlasımasın ama benim oyun anlayısıma göre en az 180+ hit olması lazım ki bi işe yarasın
umarım anlatabilmişimdir ha ben orda 300 yazdım ben her raid 300 le oynuormuyum hayır bazı combatlarda daha fazla crit ve ap veren itemlerimi takıorum. kalın saglıcakla

Evet beyaz dmg arttırır ama gearı, gemi ve enchantı secerken son sıradadır önemi benim için hitin. yani hit arttırmak yerine ap ye yuklernirim ben hep. ama ne kadar hit olursa o kadar iyi olur tabi. üst üste stormstrike larımın missledigini de biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...