Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

arena warr build

Quel-Thul

Öne çıkan mesajlar

selamlar, 1 senedir falan wowu bırakmıştım, şimdi geri döndüm, herşey çok değişmiş tabiki... biraz yardıma ve eleştiriye ihtiyacım olabilir diye düşündüm. şöyle bi arena build'i düşündüm, silahım Gorehowl. bi göz atarsanız fikirlerinizi yazarsanız sevinirim. bu warrior bitek arena/bg kasacak raidle falan işim yok

tık

edit: of TM unutmuşum, tek puan koysam TMye intercept için yeterli olurmu?
Sosyal ağlarda paylaş

solo pvpde ve 2v2de spellreflect için işine yarayabilir TM, ama aşırı gerekli birşey de değil açıkçası.

http://www.wowhead.com/?talent=LV0xbIioMbzbZE0zI0xRZc
ve TM yerine 3/5 flurry en yaygın pvp specleridir.

endless rage'li birşey istiyorsan 41/5/15 deneyebilirsin. last stand,defiance ve toughness alıp. bu specle gayet güzel heroic vs de tanklanır.
Sosyal ağlarda paylaş

endless'ın yararını pek anlayamadım. zaten rage sorunum pek olmuyo focus yediğim için genelde.

bide imp. mortal strike'ı görünce çok hoşuma gitti ilk, koca bi
1 sn cd düşürüyo ve +%5 dmg ama çevremdekiler alma gerek yok falan diyince şaşırdım, sanırım bu kötü bi talent olmasından kaynaklanmıyo, imp. ms alınca flury, sweeping strikes ve weapon mastery gibi kilit talentlar kaçıyo bu yüzdenmi pek tercih edilmiyo imp ms?

yani kısaca imp ms'in opportunity costu yüksek de diyebiliriz hı?

ama 1sn cd düşürüyo ya of çok kararsızım.
Sosyal ağlarda paylaş

blood craze süper bi talent. pvp için imp. execute den çok daha iyi. ve tabii sweeping+3/5 flurry+ weapon mastery >>> imp. ms
unbridled wrath bildiğim kadarıyla sadece white hitlerde procluyo. ve 3.8lik bir silahta nerdeyse 100% proc. kısacası 5 point verip anger managementtan daha kötü bir talent elde ediyoruz. booming voice rogueları unstealth etmek için gayet kullanışlı :)

edit: hs ve cleave de procluyormuş UW.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi ms'in debuff'ı önemli ki zaten cd si yetiyo debuff'ını targetın üstünde tutmak için haliyle o kadar mhim değil 1 sn cd sını azaltmak, zaten global cd lerle boğuşucaksın o süre boyunca hamstringdir stance changedir pummeldır gerektimi weapon change howling daze o bu şu, diper tarafta ama pek şahane talentlar var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...