Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Retridin..

Buyse

Öne çıkan mesajlar

bugün guildde tartışma çıktı. bir paladin arkadaş retri pala'nın dpsi magelerle warlocklarla yarışabilir diye tutturdu. elimden geldiğince anlatmaya çalıştım ama en sonunda siz paladini kıskanıyorsunuz diye logout oldu gitti.

şimdi size sorayım 25 kişilik raidinizde 1 kişilik random dps slotu kaldı.

a) mage
b) warlock
c) enh veya elem shaman
d) rogue/druid/hunter
e) retridin

hangisini seçerdiniz?

bir de illidian fightında dps birincisi paladin görmüştüm wws sitesinde. demek ki oluyormuş diyecem ama o seviyeye gelene kadar..
Sosyal ağlarda paylaş

heee
benim guildde bu isekafayi yormus matematik ehsapalrini yapan fanatik retri bi pala avrdi herif matematik profesoru zaten

seal of blood sayesinde blood elf retriler healerlari biraz zorliyarak sahane damage yapiyor ancak ally paladinelrin bunu yapmasi imkansiz blizz resmen tum ally paladinelri prot a zorluyor fila ndiye uzuuuuun uzuuuun yaziyordu

raidlerde dps i ortakarar di biliyorum tam abanmasina ragmen tv izliyerek oyniyan capulculariv kendinden kotu gear a sahip gecebiliyordu bi 2.3 den once oda
Sosyal ağlarda paylaş

Sob iyidir güzeldir de son slot alıcaksan raide ne kattığına bakar bence. Mesela paladin +3 crit veriyor gayet güzel. Ben olsam alır bi denerdim, zaten kendim de sağlam ap/crit gearı yapıp bi denemeyi düşünüyorum ilerde. İnsanların bu kadar katı olmasına da bi anlam veremiyorum, ortada bu kadar çok dps pala vidyosu vs varken alır denersin beceremezse bi daha yüzsüzlük yapmaz zaten.

Ayrıca jow falan da gayet iş yapan olaylar. Ben holy pala halimle ikide bir wisdom judgelayamam. Üçüncü bi pala varsa light bile olur üstünde gayet güzel işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...