Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Flash Web Templates

Whiplash114

Öne çıkan mesajlar

Merhaba.

Arkadaşlar websitemi yenilemek istiyorum yani yeni bir tasarım/düzen oluşturmak istiyorum. Daha açık ve geniş bir websitesi olmasını istiyorum. Websitesi yapma işindende anlamadığım için Free Template'lere kalacağım sanırım. Fakat Photoshop programından websitesi çizimini yapabiliyorum sadece köprüleme olayını bilmiyorum onuda çözerim sanırım. Şimdi ana sayfayı yaptıktan sonra önemli bir kısım kalacak oda fotoğrafların yayımlanacağı yer. Yani orayı nasıl yapacağım Photoshop programında onu bilmiyorum.

Ayrıca Free Flash Template'leri nereden bulabilirim şöyle sizin favorilerden falan varsa.

Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo, dogrudan COM218 olarak dersini aliyosun. Zaten programlama bilgin duzgunse, ActionScript o kadar da zor bi dil degil. Daha sonra site yapmaya basliyosun. Bircok arkadasim var boyle baslayan.

Ama bu tek yol degil ki. Yani illa herkes template kullanmak zorunda degil. Basta kotu de olsa template kullanmayip kendi sitelerini kullanan cok kisi var. Benim dogrudan karsi oldugum nokta "herkes template kullanmistir." kismi. Flash olsun olmasin, template kullanmayan/hic kullanmamis cok kisi var. Zaten ayrimin sebebi burda...

Ayrica olaya niye bireysel baktigini anlamadim. Dogrudan bir grafikerle calisarak da template kullanmadan yasanmasi mumkun. Websitesi yapiminda bir konuda ozellesmek esassa, ki boyle olduguna inanirim, template kullanmanin herhangi kotu bir yani oldugunu dusunmemekteyim. Ancak template alip bunu 3 4 farkli yere kakalayan adama da; 10ytl'ye template alip 15ytl'ye site yapana da; daha sonra ben "webmaster"im diye boburlenene de zerre kadar saygim yok. Bu isin icinden siyrilmanin en kolay yontemiyse template kullanmamak. En kotu ihtimal, gider sanat okuyan bir arkadasima cizdiririm ama cok sukur buna su gune kadar ihtiyacim olmadi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Whiplash114 said:
Merhaba.
Şimdi ana sayfayı yaptıktan sonra önemli bir kısım kalacak oda fotoğrafların yayımlanacağı yer. Yani orayı nasıl yapacağım Photoshop programında onu bilmiyorum.

Negrek var ki PS falan.. template e de pek gerek yok.
eyceks (ajax) diye bi$i var.. gayet sağlam galeriler olu$turabiliosun.. bi bak derim.
Sosyal ağlarda paylaş

riglous said:
Yoo, dogrudan COM218 olarak dersini aliyosun. Zaten programlama bilgin duzgunse, ActionScript o kadar da zor bi dil degil. Daha sonra site yapmaya basliyosun. Bircok arkadasim var boyle baslayan.

Ama bu tek yol degil ki. Yani illa herkes template kullanmak zorunda degil. Basta kotu de olsa template kullanmayip kendi sitelerini kullanan cok kisi var. Benim dogrudan karsi oldugum nokta "herkes template kullanmistir." kismi. Flash olsun olmasin, template kullanmayan/hic kullanmamis cok kisi var. Zaten ayrimin sebebi burda...

Ayrica olaya niye bireysel baktigini anlamadim. Dogrudan bir grafikerle calisarak da template kullanmadan yasanmasi mumkun. Websitesi yapiminda bir konuda ozellesmek esassa, ki boyle olduguna inanirim, template kullanmanin herhangi kotu bir yani oldugunu dusunmemekteyim. Ancak template alip bunu 3 4 farkli yere kakalayan adama da; 10ytl'ye template alip 15ytl'ye site yapana da; daha sonra ben "webmaster"im diye boburlenene de zerre kadar saygim yok. Bu isin icinden siyrilmanin en kolay yontemiyse template kullanmamak. En kotu ihtimal, gider sanat okuyan bir arkadasima cizdiririm ama cok sukur buna su gune kadar ihtiyacim olmadi.

Ben 10 ytl ye temp alıp 15 ytl ye satmakla ilgili hiçbirşey demedimki bu konu çok uzar ya o zaman template siteleri niye var oluyo herkes otursun kendi sitesini yapsın ama işte işi olan var gücü olan var bu işe başkasına para vermek istemeyen var bu yüzden insanların template kullanması doğaldır ben oturupta template bi siteyi asla publish etmedim template arşivim vardır evet ama fikir almak için vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...