Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

darkmoon bitmesin

Fin

Öne çıkan mesajlar

toggie said:
adama bak bugı sömürmüş etmiş bize burda blizzard ın sundugu guzelligi kullanıyoruz diye mal diyor yahu. sanki sen kesfettin shethekk halls'un son bossunu sololamayı da bi de sırrınızı kendinize saklayın diyosun.

hayır madem tek basına boss kesip bugı köküne kadar sömürüyosun, bi de utanmadan pot gidiyo diye arkadasına anlatıyosun. sonra gelip burda sırrınızı paylasmayın diyip mal diyosun. asıl mal sensin be, önde gidenisin hatta.

Anlama kıtlığı yaşıorsun sanırım ben diorumki her buldugun şeyi yayarsan millete o işin boku cıkar ve blizz sonunda fixler ayrıca malmısında üstüne alınıorsun anlamadım ben orda youtube a bu tarz şeyleri yok ben söle yaptım böle yaptım die yolluyan tiplere diorum hani malım diosan orası ayrı ayrıca sethekk halls taki boss u keserkende tembihlediğim adamlar gitmiş baskalarına sölemiş öle öle onun boku cıktı ordada bi anlama kıtlığı yasamısın bak okuma sorunun var sanırım yani herşeyi ayrıntılımı yazmak zorundayım yada koca koca mı yaziyim 30 40 size büüklüğünde bilemiorumki yani
edit typo
Sosyal ağlarda paylaş

rofl.
yahu kardesim önce buldugu bişeyi yayanlara mal diyosun hakaret ediyosun. sonra anlama kıtlıgından falan bahsediyosun.

birincisi buldugun bişeyi kendin de yaymıssın daha once. ustelik bug somurmussun. ee senin gibiler somurmesin, baskalarına karsı ayrıcalıgın olmasın diye de blizz fixleyecek tabi. özrün kabahatinden beter haberin yok.

ikincisi biz sadece satılan itemların respawn timelarını paylasıyoruz aramızda. blizzard bunun nesini fixleyecek artık bilemem. sen istedigin kadar yayabilirsin "darkmoon faire vendorlarında fel lotus spawn suresi yaklasık 17 dakika".

biz sana mal demicez söz.
Sosyal ağlarda paylaş

Wayne said:
oy oy yesinler sanki senden baska burda tepki veren var

-----

7thBreath said:

Wayne iyi saçmalamışsın.

Regalya said:
iyide timerleri sapittiğindan beri beri 2344324432 kişi zaten kampliyor o 2 vendoru zaten baya bilinen birşey tepkine anlam veremedim bırak isteyen yapsın paylaşımını exploit vb şeyler sadece sana ait değilki senden hariç 12131232 kişi farmliyordu Ilkiss i senin arkadaşın söyleyincemi herkeze yayıldı yani? o veya bu şekilde yayilacak o tip olaylar bulursun bişi sömürürsün yayılır fixlenir her oyunda böyle değilmi bu.
Misal bizim serverde millet birbirini gankliyor 1 dkk felan kala spawna last man standing şekli yani ama geceleri boş sömüürrr

Fin said:
sır flm değil bu olay paticikte okumustum bi kaç ay önce
timerları bi tane druid arkadaş hesapladı zaten ss'e dikkatli bakarsan ticket attım report ettim timerlarla birlikte cevap geldi işte bu kadar erken cıktıklarını bilmiyorduk hedö hödö ticket escalated su an timerlarıda eklermisin dedi ekledik,oyun icinde herhangi bi abuse olmadıgını gm soyledi tutupta senin burda mal madem bug buldun niye report ediyorsun demen ? napsaydım hocam sanamı pm atsaydım kimseye soyleme babspki sömürelim diye
Sosyal ağlarda paylaş

ii yapmıssın alıntı yaparak cogunluk bos yazdıgı icin okumuorum dogru düzgün kusura bakmayın artık ama belliki mal lafı burdaki bazı kişilere fazla koymus ama lafım direk burdaki insanlara deildi zaten genel olarak konustum ama görünen o ki dar görüşlü tip cok fazla ben sadece darkmoon dan bahsetmiorum genel olarak bahsediorum bu sadece basit bir örneği basit ve küçük aynen 3 ay önce 4 kişi duruosa orda simdi 100 kişi duruor ve siz hala diosunuzki yok bug ı tek sen bilicende bimnenne yok orda zaten 9 milyar kişi vardı bunlar boş. BENCE böle insanlar yok su söyle böyle die topicler acmasa yada böle videolar vs yapmasa BAZI insanların işi daha güzel olucak ha bazıları simdi bilmeyen soradan öğrenmiş tipler olaraktan "olurmu öyle şey lan sen yararlancaz biz angut angut bakıcaz mı?!?!" diebilir normal bişey zaten aksini umamassın ama dediim gibi ben olsam yapmam 1 kere yaptım ondada tembihlediğim halde dinlenilmedi...
ha bu arada biraz sert cıkmıs olabilirim kan beğnime cıkmıstı birden o olayı hatırlayınca daha nazik biçimde söleyebilirmişim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...