Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pazar günkü Teknik Beta izlenimleri

Girtlak

Öne çıkan mesajlar

Phyx said:
odiflame said:

o değilde 6.ayından beridir GW oynarım.kısıtlama dediğiniz zıplayamama durumu GW nin eksisi değilki keşke GW kadar iyi bir pvp si olsa.GW deki tek eksikliği zıplama olayı olarak görüp bunu abartıp eleştiri konusu yapmak ne iştir anlamadım. 2 senedir ne eksikliği var pvp diyorum herkes zıplamıyor diyor ne zıplaması bea? zıplayıp matrixdeki neo morpheus kapışmasımı yaşayacaktık?

odiflame, madem o kadar çok seviyorsun bana biraz şu oyunu anlatabilir misin? GW'yi aldım level16ya kadar kastım, hiç bişi anlamadım, sonra direk pvp char açtım yine sarmadı. yani bu oyunda seni çeken ne veya benim oyunda eksik yaptıgım ne. kabataslak anlatırsan güzel olur.

ps. gerçi topik dışı bi muhabbet olucak pm de yollayabilirsin

konu gw değil ama neyse,

beğenmediğin bir şey hakkında beğenilerimi anlatarak beğenmediğin bir şeyi fikrini değiştirerek beğendiğin oldu mu?

kastığın lvl bir halt değil afedersin.item için bu oyunu oynuyorsan zevk alamazsın, pve içinde zevk alamazsın fakat hall of heroes ile gvg denemeni tavsiye ederim.

bu arada dünyada sadece ben beğendim kimse beğenmedi ondan oyun bu kadar süredir devam ediyor di mi?

bu arada pm atmak adetim değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Technical Beta testindeyim. technical beta da cok şey kapalı. Amaç serverların ne kadar kaldırabileceği vs. Asıl test şimdi BETA da yapılıyor. ve çok az kişi katılıyor. forumlinki var ve tech. beta accountunuzla giriş hakkı vermiyor.
Asıl beta oynayan biri yorum yapsa daha iyi olur
Sosyal ağlarda paylaş

fyra said:
Bende Technical Beta testindeyim. technical beta da cok şey kapalı. Amaç serverların ne kadar kaldırabileceği vs. Asıl test şimdi BETA da yapılıyor. ve çok az kişi katılıyor. forumlinki var ve tech. beta accountunuzla giriş hakkı vermiyor.
Asıl beta oynayan biri yorum yapsa daha iyi olur

Evet haklısın. Ama şöyle bir durum var bizler için önemli olan sistem gereksinimlerini test etmek, lag soruna bakmak ve tabiki kısıtlı da olsa oynanabilirliği değerlendirmek. Conan'ın en büyük eksisi SİSTEM GEREKSİNİMLERİ. Bunlar bir çok oyuncu için hala MUALLAK! İnsanlar sırf Conan oynamak için eski sistemlerini mutlaka YENİLEMEK ZORUNDA.

Bunlar yine de teknik betada fikir verebilir kanısındayım. Pazar günkü betada yoğun bir katılım olacak ve pvp sistemiyle serverlar test edilecek. Bunun yanında kendi bilgisayar sisteminizi de test etmek biraz da olsa mümkün olacak.

Ancak hala anlamış değişim haftada 3-5 saatle neyin teknik testini yapıyor Funcom, bu nasıl ne kadar saçma bir test olayıdır. Eskiden teknik beta keyi çıkması için can atıyordum ama şuan closed beta keyiyle teknik beta keyimi değiştirmek için neler vermezdim.

SİSTEM
Şimdiki görüşlerim 3 gb'tın altındaki ramler ve 8800gt ekran kartı ve eşdeğerindeki tüm sistemler için Conan büyük bir hayal kırıklığı olacak. dx10 ve vista gibi yeni yazılımlar da ayrı bir muamma.
COMBAT SİSTEMİ VE TTNET
Özellikle Türkiye'deki ttnet faciasını da düşünürsek Conan'ın kendine özgü dodge, parry veya diğer hamleleri, combatları yine Türkiye kullanıcıları için başka bir hayalkırıklığı yaratacak düşüncesindeyim...
Sosyal ağlarda paylaş

odiflame said:
sQu said:
ah malesef NDA ya karşı olduğu için kaldırılmış post

ama çok kısa bi şekilde betanın durumunu belirtmek gerekirse ranger kıçından bile ok atiyomuş, targeta yüzünüzü dönmeniz lazim degil. Her yerde görünmez duvarlar varmış ve zonelar öyle wowdaki gibi heryere giderim hoplarim ziplarim degil de Guildwars daki gibiymiş, kısıtlamalar varmış. Combat sistemi tamamen bombok, PVP de yokmuş oyunda. Falan filan, yani oyun rezalet durumda şu anda

o değilde 6.ayından beridir GW oynarım.kısıtlama dediğiniz zıplayamama durumu GW nin eksisi değilki keşke GW kadar iyi bir pvp si olsa.GW deki tek eksikliği zıplama olayı olarak görüp bunu abartıp eleştiri konusu yapmak ne iştir anlamadım. 2 senedir ne eksikliği var pvp diyorum herkes zıplamıyor diyor ne zıplaması bea? zıplayıp matrixdeki neo morpheus kapışmasımı yaşayacaktık?

Zıplamadan bahsetmedim biraz anlam akrmaşası olmuş heralde. WoW ve türevi bir çok oyunda gördüğünüz heryere gidebiliyorsunuz, dağın tepesi olsun, kutnun üstü yada evin çatısı gibi. Ama GW'da bir çok yer görünmez duvar diye tabir edilen şeylerle kapalı ve geçişinize izin vermiyor. Kısaca forced pathway denilen, size gidebileceginiz sadece belli yollar sunan bir sistem uygulanıyor. Anlatmak istedigim buydu.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha patchleri download ederken neredeyse saatler süren bu işlemden sonra tam yüzde 99'dayken FATAL ERORR vermesi adamı deli ediyor. Bu defalarca oldu ve son 800mb'lık patchi defalarca yeniden indirdim.

Teknik beta forumlarında onlarca kişi bu konudan çok önceleri söz etmelerine rağmen bugün bile hala net bir yanıt almış değiller. Yani tamamen şans. Hurafeler dolanıyor ''uninstall edin baştan kurun, modem ayarlarınızı kontrol edin, bilgisayarınızın fişinin takılı olduğundan emin olun, olmadı kurşun döktürün, üfletin''

Ayrıca ben oyunun menu'sunden tiksiniyorum. O kadar muhteşem grafiklere sahip olan bir oyunun bu kadar rezil menüsü olur kardeşim. Genel betadaki 3 arkadaşım da oyuna artık girmek istemediklerini, haftalardır hiçbir şeyin düzelmediğini, kombat sistemine uyum sağlayamadıklarından şikayet ediyorlar. Bence yine de beta kullanıcılarına bu kadar da kulak asmayın, ta ki kendiniz deneyene kadar...Beğenilen tarşılışmaz... Bakalım bu pazar bizler nereler göreceğiz
Sosyal ağlarda paylaş

zuhahaha saat 18'de denilen beta 18:10'da açıklanan yeni bir dizi patch yüzünden 18:50'ye ertelendi. Bu 3 patch de yaklaşık 250 mb. Ve download hızınız 6-9 ise zıçtınız. Eğer şanslıysanız 20-30 belki. İndirebilip oyuna girenler var. Tabi 3-6 mb bağlantınız varsa. Ya da çok ballısınız 2048 ile indirdiniz, indirdiniz. Dikkat edin beta süresi sadace 3 saat. Nasıl bir bombadır bu:)

Funcom'un bunu hep yapıyor. Daha önceki betalarda da bunu yaptı. hatta 1gb'lıklardan bahsediyorlardı bir ara. Funcom çok tecrübeli bir firma kesinlikle. Kutluyorum burdan funcom'u babasının oğlu gibi savunanları
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna giremedim karakter oluşturma ekranında bir patch geliyor :D bekle babam bekle sinirlendim kapattım az önce yeniden açtım baktim tekrar normal patch gelmiş 4-5 ile yüklüyor ve tek pc 4096 bağlantım olması karşın...

aoc ye oldukça küfür ettim :) demekki bundan sonra warhammer ı beklemeye devam edicez.

normal patchları bitirenler heveslenmeyin karakter oluştururken en az 1 saat işiniz var

ayrıca beta bitiş zamanı 21:45 olarak değiştirildi
Sosyal ağlarda paylaş

şuan funcom beta forumları funcom a yazılan binlerce download hızı problemi ve eleştirilerle kaynıyo rezillikten başka birşey değil güncelleme ile hataları yazayım

- downlaod problemi herkezde var
- karakter oluştururken cpu %100 çakıyor ve herkez kitleniyo
- oyuna girenler siyah ekranka karşılaşıyor
- siyah ekrandan kurulanlar hareket edemiyor
- Gave up on your "tech test" sorry devs.....

gibi konular açılmaya başlandı hahah funcom yürü be bu oyun çıkmadan patlamazsa ben ne olayım

q6600 4 gb ram ile bile kasıyo makine ekran kartım his radeon 3870 oyuna girsem demekki ekran kartım yetmiyecek :D daha üstü yokki takayım
Sosyal ağlarda paylaş

KillerLord said:
çook enterasan şuan beta pvp test yapıyoruz sözde pvp sistemi bozuk çalışmıyor :D zaten oyuna bağlı 15 kişi ancak var :D veya 20

olur mu olm funcom süper tecrübe (:

Patch Of Conan!!
Eğer sizde bu mükemmel oyunu sevdiyseniz sizde buyrun burdan yakın(:

Bu arada geniş katılımla pvp sistemi,lagı magı, amı falan filan herşeyi test edilecekmiş:) Sen şanslıymışsın olsun. Bakalım bir dahaki beta günü bizi kaç tane son dakika patchi bekliyor. Ben hala inatla dl ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...