Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

www'nin mucidine ödül

dittohead

Öne çıkan mesajlar

World Wide Web’in mücidi İngiliz Tim Berners-Lee, İngiliz Kraliyet Sarayı tarafından şovalyelik nişanıyla onurlandırılmış.world wide web fikrini bundan 10 yıl önce internet sayfalarını birbirlerine linkler yardımı ile ilişkilendirmek isterken bulmuş.[signature][hline]Hiçbir Varlık, İnsan Kadar Yükselemez Ve Alçalamaz...!
Sosyal ağlarda paylaş

NS lerde A adresleri direk IP, www ise A adresine adanmis domaine CNAME olarak atanir.. Yani aslinda ikisi de ayni yeri resolv ediyor..

E tabii farkli ornekleri de var bunun, dedigim sey %90 kullanilan bir durum.[signature][hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

-EE
Unix/Linux Sys. Adm., Security Prov., Programmer, IT Depart. PM

Google Search : "Türkiyenin en iyi hosting firması"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deep-Night, 27 January 2004 22:07 tarihinde demiş ki:
www nin atılması düşünülüyordu gereksiz bir uzantı.

eh...
öyle aslında...bir bakıma...

birde

www2. diye devam edenler var..onlarda ilginç :P

internet 2 protokolü kurulacakmış 2006 mı neyin..Chipte yazıyordu 2-3 ay öncesinin bir saysında yanılmıyorsam..[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Umutlarımı yok etmeye çalış..Yenileri gelir..
Sosyal ağlarda paylaş

evet internet2 yapılıomuş ama bütün dünyaya nasıl bir altyapıyla açılırlar bilmiom. amerikadaki üniversteler arasında kurulmuş bir ağmış zaten. ama 7 gb bilgiyi bi kaç dakkada yolluyabilmişler ağ üstünden lol. tabi güzel :)[signature][hline]Llama, 16 December 2003 18:36 tarihinde demiş ki:
sperm triballerı lazım arkadaslar bıldıgınız varmı allah askına acıl sekılde lazım sıgara ıcın ola bılır sakallı ola bılır yanı elınızde ne varsa buraya koya bılırmısınız....
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim kafayı yiyesim geldi... kime ne zararı varmış şuanki teknolojinin... pff ne güzel takılıyorum ben dial-up ile. Değişim ne zaman duracak acaba... Yoksa yeni dünyada benim gibi tembellere yer yok mu?[signature][hline]Bizim Estel, 08 Ocak 2004 19:25 tarihinde demiş ki:
"abi niye her seferinde iyisin di mi diye soruyorsun? potansiyel intihar teşebbüsçüsü müyüm?"
Bizim Estel, 08 Ocak 2004 20:39 tarihinde demiş ki:
"yok abi ben dünyaya herhalde örnek alın bunun gibi olmayın halinize şükredin diye parmakla gösterilmek için gönderildim."
Sosyal ağlarda paylaş

bence .com , .org gibi uzantılarda gereksiz paticik yazalım gşrsin ozaman rofl[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
İmza:Kat Temizlikçisi
è lo zgrw che è il padrone dei mages(In Italiano)
[Bu imza zgrw tarafından 14 January 2003 02:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda com net org site hakkında bılgı vermek içindi
commercial organization hesabi
ama salliyan yok , adam org hosuma gitti diyip aliyor :)[signature][hline]fizban, 25 January 2004 22:15 tarihinde demiş ki:
saygısızlık yaptıysam böyle (:() üzülüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...