Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nerf Warrior Cry Topic

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

abso diyosunki ressilence bizi etkilemesin dotcuları cunki criti etkiliyen bi stat.

hayır değil resilence genel pvp dmg outputunu etkilemek üzere tasarlanmış bi stat zaten, ama dotlar üzerinde hiç etkisi yoktu yanı hatalı bi tasarım vardı ortada bunu düzelttiler, cok normaldi yapılan şey
Sosyal ağlarda paylaş

yahu senin dotunun dmg'nı etkiliyor ne kadar etkiliyor taş catlasa %15.

benım %30 küsür crit ratingimle zaten crit ratingimi düşüyor dimi yanı %10 crit kaybettirse bana aslında mis gibi %10 dmg reduction gelir kalan %25 crit critimde bana %25 dps kazandırıcak onunda %25 civarını kaybediyorum crit gelen attackların dmgını azallttığı için oda %5 dps kaybı ediyo. toplarsan %15 ediyo dimi, bununla beraber en büyük sorun burst dmg'ımı etkilemesiki başlı başına bi sorun.

bu bi yana warlocklar resislence sayesinde hayatta kaldıkları her saniye zaten hp zanaıyorlar drainden sl dan, buna karşın combatın uzadığı her sn warrior'ın rogue'un mage'in hunter'ın zararına geliyor.

yanı burst değil sustained dmg'a dayanan ve uzun combat seven bi class'ın hayli hayli işine yarıyor ressilence.

Crit gelen attacklar zaten benım dmg'ımın bi parcası "bonus" değil
Sosyal ağlarda paylaş

Abso yahu geç ya, benim frostboltum sana 1k vuruyor. Var mı ötesi hala ık bık ya? milletin 17 talent point verip aldıgı spell-lock gökten var. Drain life'a gelen şey nerf değil, bug fixtir. Wound poison ve mortal strike'tan etkilenmesin, heal atsın. Resmen bugtı o. Yahu neyse, yine lock hedesine dönmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Cüce onu diyorum zaten %15 azalıyor DMG dediğin şey benim 20-25 saniyeye yakın zamanda yapabildiğim dmgın %15i. Yani burst olarak birine yüklenipte hart diye öldürmekte kullanabildiğim birşey değil diger critleme şlansı olan speller veya vuruşlar gibi. Kaldıki 4 DOT yanı trinket açtığımda yaptığım DMG 7.5-8k oluyor. Bunu ortalama 20-25 saniyede yapıyorum eğer 4ünüde cast etme şansım olursa ki genelde 3 dot max oluyor PvPde. VE bunun yanında birde kendimi heal edebilmekte kullandığım tek skill ki bu senden önce ölmemem için tek yol KOCAMAN bir nerf yedi. Bundan sonrada çıkıp dotlara res lazımdı demek biraz şımarıklık oluyor cidden. Yani yapıyorsan her türlü dmga resilience etkisi yaparsın yapmıyorsan sadece DOTlara yapmazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Onun dışında crit şansı olan dmglarımda zaten devreye girsin ona bişi demiyorum.

tabi bişi demezsin bi arena macında 100 kere dot bırakıyorsan belki topu topu 5-10 tane sb, immolate vs atıyorsun ama tabi biz safız ya bilemiyoruz. isminin altındaki balonda oyuna 2 ay önce basladıgım anlamına geliyor ztn
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe nedense herkes gear lafı arkasına saklanıyor. Gearım gayet güzel 300 res var 11.500 hp var yaklaşık +1000dmg yani öyle gear yap gellik bi olayım yok. KArşılaştığım insanların %70inden iyi gearlıyım.
Bu arada healthstone warlock only sanki sende al yanına bi HS ağlamazsın :)
Ayrıca enderc istersen birine 1000 tane dot at bişi değişmez gene aynı dmg verir belli zamanda. Bilende yorum yazıyor bilmeyende alla alla.

isminin altındaki balonda oyuna 2 ay önce basladıgım anlamına geliyor ztn

Burda ne demek istedin anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Warriorlar gearlı warlocklara critleyemiyor. Critlemeden gidip en iyi gearlı warrior 500-600 düz swing vuruyor. Benim 2 tane S1 3 tane S3 warrior'ım 500 falan vuruyor mercilesslara. erkenden life drain basıyor, pummel yiyor, sonra bir daha yapıyor ve durduracak hiçbirşey yok yani. Yani şu "ay ay kaçamıyorum" çok komik, dönüp adama çalıştıgın zaman warriordan on kat daha dayanıklısın Lock olarak.

Biz kabul ettik lockun imbalıgını, ses de çıkarmıyoruz işte, ama çıkıp hala "lock nerf yedi, yandı lock'um dotlarım %10(405 resilience'la bu kadar azalır. Aman tanrım.) az vuruyor." lafları etmek gereksiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Hehe nedense herkes gear lafı arkasına saklanıyor. Gearım gayet güzel 300 res var 11.500 hp var yaklaşık +1000dmg yani öyle gear yap gellik bi olayım yok. KArşılaştığım insanların %70inden iyi gearlıyım.
Bu arada healthstone warlock only sanki sende al yanına bi HS ağlamazsın :)
Ayrıca enderc istersen birine 1000 tane dot at bişi değişmez gene aynı dmg verir belli zamanda. Bilende yorum yazıyor bilmeyende alla alla.

isminin altındaki balonda oyuna 2 ay önce basladıgım anlamına geliyor ztn

Burda ne demek istedin anlamadım.

tek bir örnek vermek istiyorum. hiç birşey yapmadan. unstable aff, siphon life + corruption 6k kadar dmg vurdu bana. denedik bunu. az daha zorlasa öldürecek.
Sosyal ağlarda paylaş

s3 5/4 gear ve s3 weapon(mace)warriorum ile locka saldiriyorum ve isini bilmeyen hepsini kesiyorum.

Asil konu karsimda s3 gearli ve isini bilen varsa cok zorlaniyorum hatta kesemedigim sahneler oluyor.

theorycraft yapmadan ozetledim siz hayal edin.

Lock olsm tek aglicagim sey bu roguelar neden bize bu kadar coktu olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

absolut geldi zaten, senın anlamadığın ( artık anlatamadığım diyemiyorum afbuyur lütfen) crit'ın zaten dot olmıyan dmg'ıların bir parcası olması

atıyorum rakamları su anda 1000 dps yapıyorsa lock dotlarla, diğer classlar critleriyle beraber 1000 dps yaıyor zaten,

ki her şekidle dotu cok daha az etkiliyor ressilence, ayrıca aff lock olarak hatta ss/ss lock olarak amacın burst dmg değil uzun combatta arkibini tüketmek
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Farkındaysan en baştan beri dotlara gelen resilience etkisinin bütün dmglara gelmemesi saçmalık diyorum. Warriora bir nerf demiyorum veya bir başka sınıfa.

6k DMGı kaç saniyede verdi peki?

debufın sonuna kadar elbette ama benim demek istediğim şu, bu dotları atmak için warlocklar özel bir çaba göstermiyorlar. instant cast yani. unstable aff. instant mı hatırlamıyorum hadi curse of agony olsun o instant cunku. yani combatın basında debufın sonuna kadar yaklasık 6k 7k dmg verecek bir potansiyeli rakibin üstüne yıgıyorlar. bu arada rakibi de daha warlocka yanasmamıstır bile yanastıysa bile max 1k falan vurmustur. sonra warlockun dier özellikleri devreye girer işte, drain life ı dır. deathcoilidir fearidir vs vs. lockları belki de bu kadar şikayet edilir kılan bu dotların sen hiç bir yapmasan bile 6k 7k dmg vurması. yani benim en rahatsız oldugum nokta bu shaman olarak. ne magic dispellim var ne cure. tüm dotları içime alıyorum çunku
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...