Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gs-Rize

Diablo

Öne çıkan mesajlar

lol niye herkes böyle sanki laf sokmuşum gibi hissediyorki

maç sonrası acaba özhan canaydın beyefendi keşke gelmeseydik sözünü söyleyebilicek mi onu bekliyorum ben hala, bide tabii rüzgar panelleri ve sahaya çözüm hakkında gelişme olucak mı

yani illa hakeme laf atılmasını mı beklemek zorundayım, ne fesat adamlarsınız rofl[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

neyse bitti.[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 28 January 2004 20:17 tarihinde demiş ki:
forvet oyuna alınca hücum oyunu oynanmaz, lorant da böyle snaıyodu, topa ortasahada sahip olmazsan hücum yapamazsın.

son günlerde hitler tarzında takılıosun farkındaysan ama şu PKD midir nedir o arkadaşa bi müdahaleni görmüyorum
bayraklar aynı renk olduğundan diildir heralde..
Sosyal ağlarda paylaş

ya pardon da ben bazı insanlar gibi bir maç ile bütün sinirlerimi bozucak veya harap olucak bir adam değilim

yalnızca bazı insanlar 'saygı' çerçevesinde yazı yazmayı bilmiyor, kendilerinin erişemeyeceği insanlara böyle internetin milyar forumlarından birinde 'alaya' aldığını sanarak birşey yaptıklarını sanıyorlar

benim tepki o insanlara yoksa laf sokmasınıda çok iyi bilirim, fenerli her adama bir lakab da koyarım hatta size de takarım pek te eğlenirmiş gibi takılırım

ha hala 'ben fatoş derim, alemin kralıyım' diyorsanda devam et

elbet gereken önlem alınır senin gibilere karşıda[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
topicde gs li mesajı 15 fbli mesajı 33
:)
lan olm maç gs-rize deilmidi yanlışmı ahtırlıyorum :)

zaten bu sene boktan oynuyos hani deli etmek için mesaj atıyonuz desem oda deil zaten sallamıyoruz su an yani :)
e bune ozm hehe[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
Yönetim iş başındadır olaylara zamanında müdahele eder
karakedi, 26 January 2004 17:47 tarihinde demiş ki:
kavga etmeyin bu konu başlığında.

karakedi, 26 January 2004 17:49 tarihinde demiş ki:
justin sende aşık olup durma zırt pırt :P

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 28 January 2004 21:02 tarihinde demiş ki:
topicde gs li mesajı 15 fbli mesajı 33
:)
lan olm maç gs-rize deilmidi yanlışmı ahtırlıyorum :)

zaten bu sene boktan oynuyos hani deli etmek için mesaj atıyonuz desem oda deil zaten sallamıyoruz su an yani :)
e bune ozm hehe

sallamadığın belli:

-fatoş istifa
-baban fatoş[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...