Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Recruit a friend + class seçiminde kararsızlık

Lindoras

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar.. Eskiden recruit a friend diye bir sistem vardı. 1 ay bedava oyun imkanı sunuyordu. Kız arkadaşımla beraber alliance oynamaktan sıkıldığımız için yeni bir hesap alıp aynı realmda wotlk gelene kadar horde karakter yapmak istiyoruz. Dün iki tane yeni wow+bc satın aldık. Şimdi bu hesapları kullanmaya başlamadan önce recruit sisteminden faydalanmak için bilgiye ihtiyacımız var. Bu sistem nasıl çalışıyordu ? Hala aktif durumda mı yoksa geçici bir kampanya gibi birşey miydi ? Konuyla ilgili bilgisi olanlar paylaşabilirse çok sevinirim.

İkinci soruma geçiyorum. Beraber level kasacağız, ileride arena partneri olacağız. O healer olacak benim içinse durum farketmez. Druid olmasını önerdim ama kabul etmedi. Size belki tuhaf hatta komik gelebilir ancak blood elf hariç hordeların çirkin göründüğünü düşündüğü için blood elf olma konusunda baya ısrarcı. Hatta beni bile gay elf açmaya mecbur bıraktı haliyle kıramıyorum :)

Onun, Paladin ve Priest dışında alternatifi yok. Benim içinse rogue, mage, warlock, hunter gibi alternatifler söz konusu. Tüm bunları hesaba katacak olursak hangi comboyu, dolayısıyla hangi karakterleri açmamızı tavsiye edersiniz ?

Yanıtlarınızı dört gözle bekliyorum, teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Günaydın.

Arena konusunda bahtsız bir geçmişe sahip olduğum için bunu diğer arkadaşlar yanıtlasın.

Recruit konusuna gelince, hesabı kapalı olan bir arkadaşını yeniden açmaya davet edebiliyorsun halen. Account sayfasında Scroll of Resurrection adlı biryer var. EN başta. Ordan söylediğin sistemi halledebilirsin ancak;

Sorun şu ki, siz accountu açarken zaten active bir payment vs. girmek zorunda kalacaksınız. O yüzden o sistemi şöyle yapabilirsiniz:

İkinizde oyuna başarsınız. Birdahaki payment süresi gelince(ki zaten 1 ay beleş ilk kayıtta) accountlardan birini kapatırsınız ve bir diğeriniz Scroll of REsurrectionu kullanır. Böylece birdahaki aya 1 ay ücretsiz üyeliğiniz olur.
Sosyal ağlarda paylaş

SoR hesabi en az uc ay boyunca kapali olanlar icin degilmi ?

edit: Lindoras, recruit a friend icin bir aciklama sayfasi var sitede, kullanimi vesaire ile ilgili; http://www.wow-europe.com/en/info/faq/recruitafriend.html

edit2: ozur dilerim gerekli sayfayi koymayi unutmusum. https://www.wow-europe.com/login/login?service=https%3A%2F%2Fwww.wow-europe.com%2Faccount%2Frecruit-a-friend.html
Sosyal ağlarda paylaş

Scroll of Resurrection ile Recruit a Friend farklı sistemler diye hatırlıyorum, yoksa yanılıyor muyum ?

Scroll of Resurrection uzun süre kapalı kalan bir hesaba sahip arkadaşını yeniden oyuna döndürünce 1 ay bedava oynama hakkı kazandırıyor.

Recruit a Friend oyuna yeni başlayan kişinin beni x hesap kullanıcısı davet etti diye gösterip o kişiye 1 ay bedava oynama hakkı kazandırıyor.

Recruit a Friendi account sayfasında bulamıyorum başka bir şekilde mi bunu işleme koyuyorduk? İlk sorum bu yöndeydi.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.wow-europe.com/en/info/faq/recruitafriend.html

said:
Are all players eligible to "Recruit-A-Friend"?
Players with a World of Warcraft account from the following countries are able to "Recruit-A-Friend": Austria, Finland, France, Germany, Italy, the Netherlands, UK, Norway, Sweden, Greece, Ireland and Spain. Players from outside of these countries; players with trial accounts, or with full accounts with five referrals from the "Recruit-A-Friend" currently pending, are ineligible.

Türklerin başı kel mi :)

Neyse artık... Diğer soruma yanıt alabilirsem sevinirim.

Lindoras said:

İkinci soruma geçiyorum. Beraber level kasacağız, ileride arena partneri olacağız. O healer olacak benim içinse durum farketmez. Druid olmasını önerdim ama kabul etmedi. Size belki tuhaf hatta komik gelebilir ancak blood elf hariç hordeların çirkin göründüğünü düşündüğü için blood elf olma konusunda baya ısrarcı. Hatta beni bile gay elf açmaya mecbur bıraktı haliyle kıramıyorum :)

Onun, Paladin ve Priest dışında alternatifi yok. Benim içinse rogue, mage, warlock, hunter gibi alternatifler söz konusu. Tüm bunları hesaba katacak olursak hangi comboyu, dolayısıyla hangi karakterleri açmamızı tavsiye edersiniz ?

Yanıtlarınızı dört gözle bekliyorum, teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...