Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kael'thas 3. phase

Kenu

Öne çıkan mesajlar

melee dps olarak üçüncü fazda hangi add e saldıroyusunuz.

bana engineerı öldürmek daha mantıklı geliyo ama raid leaderi ille de AoE fear ı olan moba saldırın diye tutturuyo.

böyle olunca ranged ve melee dps ayrılında da moblar daha geç ölüyo, boşa mana ve zaman kaybı bence.

tecrübeli arkadaşların önerilerini bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

biz önce thaladred'i alıyoruz sonra shield,sanguinar,engineer,capernian seklinde kesiyorduk en son baya oldu keseli gitmiyorum karıstırmısta olabirim

@Xo
caster group aoe ile kesiyor heroism acıp once staff,mace,dagger,bow seklindeydi shieldı advisorlardan sonra alıyorduk
Sosyal ağlarda paylaş

biz staff dagger
melee-- sword
range-- bow
axe shield olarak gidiyoruz

3. phase başladığında shield kalıyo genelde.
mt engineer ı ot (ben) sanguinar ı
tanklıyoruz. casterlar thaladred i alıyor .çünkü raid i tehdit eden tek unsur thaladred p3 de.
melee de engineer i alıyor.engineer ölmesi lazım p4 başlamadan.eğer dps yettiyse (melee-caster dengesi) engineer ölünce melee sanguinar a rangedlar capernian a geliyor.

hunterları melee targetlarında tutun
bide gtüne güvenen birisi varsa (tercihen cesur bi prot warrior shield i almış) thaladred in arkasından koşup sürekli %25 dagger debuff ında tutarsa işler çok kolaylaşır
Sosyal ağlarda paylaş

bugun Kael i kestik ilk defa, 4 gün sürdü ama değdi.

melee, fear eden mobda durdu tüm phase boyunca yine. engineer ı en sona bıraktık.

silahlarda bow ve staff ı ilk öldürdük focus damage ile... sonra diğerlerini AoE yaptık, ama axe whirlwind yapuyo bu yüzden AoE yaparken insanlaran uzak tutmak gerekiyo. aslında zor değilmiş o kadar.

Vashj dan kolay geldi bana ilk sefer icin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...