Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kotor'u bitirdim ve Yavin gezegenine hiç gitmedim?

karpuz

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Yavinde ordaki smuggera yardım edince özel itemlarını çıkarak ordan turuncu ve açık mavi lightsaber kristalleri alıyorsun biri guardian of bilmemne eski önemli taşlar sanırım lightsabera değişik özellikler katıyor ama sadece orda onu yapabiliyorsun en azıdnan ben öyle biliyorum bide adamdaki diğer itemlarda uber.Ama önce adamı kurtarman lazım adamlan konus git gemine tekrar geri dön git tekrar dön özel itemları gösterecektir[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
E ozaman ne soruyon suç bende değil senin sormanda o dünyada ne olursa olsun zaten gidemiyeceksin gelmişsin utanmadan soruyorsun bide :d[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Ben şansa gittim birazda questlere bakmamıstım son star mapi buldugumuda bilmiyordum tek yavin kaldı orayada gidem dedim öyle şansa buldum.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bu dark side ve light side ayrimini sevmedim bunu ne jedi academy de ne de kotor da becerememisler bence.ve malak da beni darth bandon kadar bile zorlamadi buda beni üzdü resmen hehe olması gerekenden daha gücsüz yapmislar elemanı.son dövüste altimiza micmaliydik burda millet aglamaliydi "kesemiyorummm" diye bence öyle bi son yakisirdi:P[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar manaan da sith base e girmemizi istedikleri bölümde ihtiyacımı aldım ama tutukladılar beni ya. sonra da idam ettiler öldüm ne yapıcam ben şimdi ya?load ettim kaldığım yeri belki binanın başka bi çıkışı vardır diye bütün binayı aradım yine nafile yardım imdak![signature][hline]Gidiyorum gözüm yaşlı
Hatıran har yüreğime
Sen sev yağmurları
Yağmurlar yağsın üzerime
The number you have dialed is walking alone please, try again later
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Nası tutukladılarki? Sen son tomba girdiğinde ya kızı tutacaksın yada masterını light sidesan kızı tutacaksın darksan ya masterı yada 2sinide kesiceksin diye biliyorum ordna çıkışta academye girerkende dur mur diyorlar orda savaş onlarlan içeri girincede diger arkadaşlarınıda bulacaksın zaten.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış bi yeri anladın galiba. manaandaki republiclerin sith base e girip bozuk droidin data modülünü almamızı istedikleri bölümden bahsediyorum.[signature][hline]Gidiyorum gözüm yaşlı
Hatıran har yüreğime
Sen sev yağmurları
Yağmurlar yağsın üzerime
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Evet şimdi aklıma geldi ordaki mahkemide beni dark side çekmeye çalıştılar üstüme baskı yaptılar bla bla diye devam edeceksin mahkemedne öyle aklanıyorsun.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

Light Side mı Dark Side'mı oynuosun ?
Eğer Light Side isen çok basit orası. Light Side isen içerdeki selkath lara yardım etmiş olman gerek. Bir datapad buluosun. O datapad ile ilgili bir yazı çıkıo sorgulamada onu seçince hemen brakıolar seni.

Neutral olarak sadece konuşarakda serbest kalabiliosun ama diyalogların nasıl seçilmesi gerektiğini hatırlamıorum. Sanırım investigating diosun sonra selkath ları arıodum diosun , toplanıolar ve brakıolar seni. Yannız birşeye dikkat edin ne olursa olsun manaan'daki starmap'i bulduktan sonra manaan'dan ayrılırsanız ve tekrar gitmek isterseniz bu sefer iniş ücreti 500 kredi :D Artık hasarın ne olduğunu söylemicem :D[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Aşırı Dark sidedayım. Bi türlü sağ olarak çıkamadım o kahrolası kapıdan. Ne dersem diyeyim kurtulamıyorum excutiondan. bi sitede data module u droidin üzerinde bırakırsan kurtulursun demiş ama geri koyamıyorum.Fıttırma aşamasındayım.[signature][hline]Gidiyorum gözüm yaşlı
Hatıran har yüreğime
Sen sev yağmurları
Yağmurlar yağsın üzerime
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 26 January 2004 16:42 tarihinde demiş ki:
Light Side mı Dark Side'mı oynuosun ?
Eğer Light Side isen çok basit orası. Light Side isen içerdeki selkath lara yardım etmiş olman gerek. Bir datapad buluosun. O datapad ile ilgili bir yazı çıkıo sorgulamada onu seçince hemen brakıolar seni.

Neutral olarak sadece konuşarakda serbest kalabiliosun ama diyalogların nasıl seçilmesi gerektiğini hatırlamıorum. Sanırım investigating diosun sonra selkath ları arıodum diosun , toplanıolar ve brakıolar seni. Yannız birşeye dikkat edin ne olursa olsun manaan'daki starmap'i bulduktan sonra manaan'dan ayrılırsanız ve tekrar gitmek isterseniz bu sefer iniş ücreti 500 kredi :D Artık hasarın ne olduğunu söylemicem :D

ben de bunu anlamıyorum ... ben en az 5 kez geri döndüm bounty görevleri için kimse benden bişey istemedi ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...