Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hrant Dink' i Tanımayanlara

calimero

Öne çıkan mesajlar

bak sana bir şey söyleyeyim

nick'ime bak, kim olduğunu biliyorsundur muhtemelen

yahudileri sevmem
ermenileri sevmem
zencileri sevmem
yunanları sevmem
alevileri sevmem
kürtleri sevmem

ama Hrant Dink suikast'i beni bile yerimden kaldırdı...

(evet ayrıca faşist bile sayılabilirim)
Sosyal ağlarda paylaş

ben burda "hepimiz kürdüz" ve "hepimiz yunanız" dicek babayiğitler arıyorum. zira bu iki ırka mensup sivil kişiler bu ülke topraklarında öyle yada böyle öldürüldü.. buyrun.

onlar gazteci diildi ki derseniz. sorarım: hırant gazteci diemi üzüldünüz ağladınız.

onları öldürenler bayraklı fotoraf çektirmedi derseniz sorarım: hırantı öldürenm fotoraf çektirdi diyemi ağladınız.

ha eğer yaşama hakkı insanlık hakkı derseniz, size sorarım: hepminiz sadece ermenimisiniz? kürt, amnerikalı, yunan vs de deiğilmisinişz. hayır derseniz de gene sorarım, o o ırkın insanları da bu ülkede pisi pisine öldülürdü bazı kişiler tarafından.... ONLARA NİYE AĞLAMIYOSUNUZ. HADİ CVP..
Sosyal ağlarda paylaş

niye diyim ben ermeniyiz diye? bu babayiğit arama arzusu ne ayrıca? ermeni öldürülmüş. ben adamı savunduumu söledimmi. hayır. öldüren benim komünitemin zayıf halkasıdır dedim. yunanlıyı öldüren için de derim. hrant dink hukuksal bi sorun yüzünden öldürüldü. ben inanmıyorum tc hukuk sisteminin adaletine ama inş bi gün güzel olacak. o günleri düşleyerek söylüyorum bunları. yoksa şimdi söylediğimde, senin yaptığın gibi milletin bi kulağından girer ötekinden çıkar. hukuksal adalet yok
Sosyal ağlarda paylaş

@Dragonmax:

80'lerde nice insanlar öldürüldü, 2008'deyiz PKK'lı bile dağdan inip teslim oluyor adama yeni hayat kuruyorlar...

R.T.E bile hapisten çıkıp başbakan oluyor...

bana kürt burjuvazisini savunma burda..

---

cinayet ve suikast'in sözlük anlamlarını bir oku bir de...
Sosyal ağlarda paylaş

ne savuncam kürtleri. dediimi anlamadıysan benm suçum değil. varsa bi delikanlı hepimiz kürdüz desind e göriim. bak nası linç ediolar. ama kürt siviller de öldürüldü. e bu halkların akrdeşliğini ve insan haklarını savunan arkadaşlar onları insandan saymıyomu o zman? hadi buyrsunlar hepimiz kürdüz desinler?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...