Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fikirleriniz? 3v3 setup için...

Neferon7

Öne çıkan mesajlar

Yapmayin etmeyin... 1 mage ve 1 rogue eger Warrior'la eslesmis Druid'i olduremiyorsa Warrior'u CC dunyasinin derinliklerine atip, zaten oynamasinlar. O kadar da degil. Eskiden millet tam bilmezken Druid'in yapabileceklerini cok fena dalgalar gecilmis kabul. Ama su an isini bilen bir SS rogue sadece 1 deathcoil ya da 1-2 nova destegiyle bile bir Druid'i kesebiliyor.[Yanindaki cc edilmesi sartiyla.]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben warrior/druid gördüğüm zaman seviniyorum, kendi setupım için konuşmadım.

Ayrıca warrior'ı CC yaparak alamazsın. Mage warrior'a, rogue druid'e çoooook daha kolay bir yöntem. Bu arada blind + shadowstep-sap macrosunu öneririm, partnerim yapıyor, böyle tatlı bir macro yok. <3
Sosyal ağlarda paylaş

RWD vs RMP'de olay Mage'in Cyclone ve Fear paylasiminda aci cekerken Rogue'un root/blindla kontrollenmesi ve Priest'in nukelenmesi. Felguard Lock bayagi bir dps yapiyor bos kaldiginda. Ama Mage cc manyagiyken[Hayir mage kendisi cc yapamaz cunku druide karsi ccsi olmadigindan en azindan cycloneu her turlu yiyor feari da cikista yiyor.] RMP'nin rogueu da locka gidemiyor. Giderse diger rogue stunlock vb. yemediginden priest parcalanir. Kisaca asagi tukursen yukari tukursen...
Anti setup dedikleri bu olsa gerek. =]
Sosyal ağlarda paylaş

-Wissy said:
Oyle yaparsaniz Warrior ustune alacagi 1 Rejuv 1 Bloom ile Mage'e olmez. Diger yandan Mage'e charge sansi yakalarsa Druid kacar. Biz Warrior/Druid'ken warrioru sheep/blind bla bla cc tutup bana focus yapanlara kaybediyoruz. Diger turlu kazaniyoruz.

Yavaş ölmesin, 1 reju, 1 bloom'la mage'den kurtulamaz, ayrıca üstündeki boru değil, rogue. trinketi kullandırana kadar rogue cd'leri yakıyor, sonra blind+sap süresince warrior nukeleniyor, happy ending.
Sosyal ağlarda paylaş

Ohannes, spellsteal kullanıyorum ben onlara. Warlock gibi değil druid, spellsteal yaptıgında gidip detect invis, underwater breathing almıyorsun. çok denedik, hiç kaybetmedik yani şu ana kadar. Rogue'um işinin ehli bir arkadaş, nefes aldırmıyor druidlere pek. Bu taktikle kaybedersem druid/warr'a haber veririm. Warrior CC'ye immune olana kadar öldürülmüyor druid malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Cyclone için Balanced mı olmak lazım yani şimdi?

Magelerin, CD'sız Poly cast etmesi için Arcane olmaları gibi birşey bu sanırım.

Predatory Strikes 350 AP verecekken, şimdi kaç verecek, 100 - 150. Feral için S3'te gearden Int kaldırdılar, sonra şimdi talent tree'de 4. tier talent için Int mi isticekler?

MS ve Slow debufflar fena değil.
Sosyal ağlarda paylaş

@Gangren

Bu tür konularda hem magelerin sheepi örnek gösterilir ama o sheepin ilk damagede %100 ihtimalle bozulduğu, dotlu, poisonlu hedefe atılamadığı, dispellenebildiği ve üstünede tüm bunların haricinde sheepte kaldığınız sürece HP nizin fullendiği gerçekleri göz ardı ediliyor bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Cyclone druidlerin nerdeyse tek interrupt şansı (cat olup, koşup, combo point biriktirip, maim atmak dışında)

Diğer her sınıfta var bildiğim kadarıyla

Priest, Mage, Warlock = Silence
Hunter = Silencing Shot, Scatter Shot
Paladin = Hammer of Justice
Rogue = Kick, Garrote
Warrior = Pummel, Shield Bash

gibi :p
Sosyal ağlarda paylaş

Druidlerin interrupt'a ihtiyacı yok ki. Hop pillar arkasına, al sana interrupt en kralı. Poly de yemiyorlar zaten, parteh.

Ayrıca spellsteal'ı ilk reju+bloom'a atıyorum. Spellsteal inanılmaz kazma bir spell oldugu için 650 mana istiyor. Adamın dötünde patlar 2'den fazlası her şekilde. Bir dünya global CD harcıyor, ölümüne buglı. Alıp almadıgını anlayamıyorsun, resist ibaresi yok. Garip bir spell şu spellsteal.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...