Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unleashed - Age of Conan Guildi

sQu

Öne çıkan mesajlar

Exploit değil de, axem şişkosu unutmuş kesin haldun u. Aldı aldı lootları sonra ben gidiyorum dedi tüydü guild den.

Axem unutsa ewle hatırlar kovalar diyorum. :)

EQ2 faciasından sonra hala ebon da oynucam diosan da yazıklar olsun sana, gençsin hala kıyma kendine.

Hayırlı sonuçlara vesile olması dileklerim le, oyunda görüşmek üzere.

Gladmir - FrF.
Sosyal ağlarda paylaş

axem ozellikle cagirdi aslinda web tasarimi degiscekmis sitenin filan bide yeni sign pic istiyorlar su an guildde anlayan yok, AoC bahane yani tasarimlari kitlemek icin cagirdi :D gerci bende emin degilim cunku US de oynamaya baslarsam EU ya giremeyecegim ve bu aralar is ariyorum is olayida olursa US server yalan olur.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de oyunu uzun süredir merakla bekliyorum. bi türlü betaya acc bulamasamda sagdan soldan ögrendiklerimle idare ediyorum. gerçi buradakileri http://forum.paticik.com/read.php?72,3112636 okuduktan sonra benim için warhammer bir adım öne geçsede eğer oyuna başlarsam yerim yanınız olur :D

p.s: gerektiginde gayet no-life işler çıkartırım, guild için yararlı olacagımı düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam arkadaşlar foruma yeni katıldım.Age of Conan adlı oyunu uzun süredir takip ediyorum ve güzel bir oyun olacağına inanıyorum ve çıktığında başlamak istiyorum.Türk Guild'ine katılmak isterim Guild için yararlı olacağıma eminim daha önce bir ok MMORPG oynadım.Yaşım 15 bu sizin için bir engel değilse Guild'inize katılmak isterim.

Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ben kesin olarak baslamayi dusunuyorum,bekledigim asil konu makina performansi eger bekledigim gibi cikarsa guzel bir upgrade yapicagim.Bulgaristanda yasiyorum ve calisiyorum oyun cikis tarihi ertelenmesi iyi oldu o zamana kadar kiz arkadasim ile bir eve cikmis internetimi baglatmis olurum.

Sevgiler ile Deadric FrF
Sosyal ağlarda paylaş

SİNEQ said:
Selam arkadaşlar foruma yeni katıldım.Age of Conan adlı oyunu uzun süredir takip ediyorum ve güzel bir oyun olacağına inanıyorum ve çıktığında başlamak istiyorum.Türk Guild'ine katılmak isterim Guild için yararlı olacağıma eminim daha önce bir ok MMORPG oynadım.Yaşım 15 bu sizin için bir engel değilse Guild'inize katılmak isterim.

Saygılar

18+ olmadan oyniyamazsin oyunu :P oynarsinda yasal degil yani heh
Sosyal ağlarda paylaş

SİNEQ said:

Saygılar

ahaha, adam template kullanıyor yalnız =), copy/paste'le aynı mesajı WAR forumlarına atmıs adam, age of conan yerine warhammer online yazıp eheh...
Sosyal ağlarda paylaş

L2 ve eq 2 deki kadar hardcore oynıycakmısınız?

eq 2 de yetişmeyi filan bırakmıştım çünkü.
bu arada ewle ve axel zibidilerinin yolladığı mesaj konusunda, o guild tımarhane başka birşey değil. ewlenin guild lideri olması yeter, paso uno oynar dururuz gene oyun çıkana kadar.

bide ebonlorela hangi oyuna başladıysam patladı, D&L e çok benziyo konsept, buda patlar mazallah
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...