Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tesla coils ve Mario Bros

KingOfLoss

Öne çıkan mesajlar

evet de değişik voltajlarda verilen elektriğin değişik sesler çıkarabilmesi ve bu seslerin sırayla çalınmasıyla böyle bişey yapmak mümkün olamaz mı (hayır bildiğimden değil, yanlış anlamadıysam frekans değişikliği ile nota veriyo diyo ama ne kadar doğru bilmiyorum)
ki böyle http://www.youtube.com/watch?v=BiUlqecQKUo şeyler de var bana mantıksız gelmiyo sonuçta
fake diyip geçmek kolay biraz araştırmak lazım (hepsi de fake olabilir tabi en azından bilgi sahibi birine danışmak lazım fake demeden)
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha muhteşem ya..

sanmıyorum fake olduğunu gercektir bu

zamanıdna space wars'a sanırım vea space invaders'a hangisine hatırlamıyorum, ses eklemesini sityolar yapan adamın, oda devreleri ampilifeer'la sesini yükseltiyo aynı bu kafayla muzik eklioy sonucta oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu arada kusura bakmayın, öle ayvanlar gibi FAKE yazıp gitmiş gibi olmuşum eheh. bikere küçük harfle yazcaktım casp basılıymış, ikincisi telefon geldi cümlenin devamını geitmeye kasmadım tek elle =p. ama gene de fake bence kesinlikle. (böle bi açıklama nie yaptım, çünkü insanların hevesla açtıı topiklere gelip 1 kelime ayar verip gidenlerden nefret ederim de ondan) mucuk..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...