Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Executus Realm Başlığı

Farinal

Öne çıkan mesajlar

Tepeye baktım böyle kim hangi serverda vs yazılan başlık yok sonra arama yaptım ama Avatar başlığı bile çıktı Executus çıkmadı o yüzden açtım...

Evet en kral battlegroup Reckoning'in güzide Realmlarından biri olan Executus'da kimler var? Farinal' bir whisper atın gerisini ben hallederim ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Rondar diye kime sorsanız bilir :P
teeey tey executus un en iyi ve en eski rogue larından biriydim 2 hafta öncesinde bir hışımla ilk bulduğum(ki pve oldu malesef geri dönüşümde yok artık) servera geçinceye kadar
şimdi alt char ım olan Arotus, hunter orda. Outcasts guildinde sölemesi ayıp :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Realm shutdown sayesinde oyundaki en heycanlı 15dk mı yaşadım...

Level atlamama dört kutu falan kalmış. Questi verdim kald 2. Tekrarlanabilirimş. XP verecek sandım :D Yaptım vermedi kaldı 6dk. 1 kurt daha öldürmem gerekiyordu başka bir q için aradım aradım tüm westernplaguelandsde öldürdüm ve verdim q son kutunun sonundayım ama level atlayamadım. Kaldı 3dk. Öldüm tabii q givera giderken taktım peşime mobları nasısa level atlayacam diye...

Canlandım kaldı 2dk. İki örümcek kestim level atlamama 250 xp falan kaldı. Son 1dk. Azcık mana ve hp ile ölümüne bi iskelete daldım. Yarı canı gitti mana bitti tabii. İceblokla ölümden döndüm baktım bi superior healing pot var. Onu içtim kalan süre 30sn. İt herif heal attı kendine ve o sırada gelen mana ile fireblast attım. Yüzde 30 canı var. Spam Wand. Bi fireblast daha. Yüzde 3 can. son 15 saniye. Wandla spama devam ama it resistliyor. En son adamın yüzde 1 canı kaldı ve bende wandımı tam ateşledim. Wanddan çıkan büyü iskelete doğru gidiyorken server shutdown oldu. Şimdi eğer o öldüyse level 55im yok ölmediyse noldu bilmiyorum. Evet ilk defa oturduğum yerde bu kadar heycan yapmıştım kalbim güm güm :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...