Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

es geçilmemesi gereken bi ilan!

melun

Öne çıkan mesajlar

alternatifderken içine triphopu da kattın yani? nirde var len trip hop grubu???[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 10 December 2003 18:24 tarihinde demiş ki:
melun sakın ha bu natural_jedi ların grubuna giriyim deme. iki elleriyle bi taraflarını doğrultamıyorlar.. Geçende beni bile vokal diye çağırdılar ama ortak çalmayi bildikleri şarkı yok. They suck[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!

muahaha geçenlerde dediğin 1 sene önce değilmiydi?ayrıca o grup dağılalı 7 ay oldu.başka grubum var.[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
benim butun kız arklarım cok sevmisti ;) cok rahat alıolar ellerine ;)
Sosyal ağlarda paylaş

biz alternatif calan tembel bi grubuz(duk?) zaman zaman hardcore numetal britpop emo punk vesaire her seye kayiyoruz
ben sahsen triphop a tapan bi insanim arkadaslarimda kismen sever aslinda.... mayista turkiyeye gelicem istersen bi mesaj atarsin deniyebiliriz, hepimiz orda olursak 3. solistimiz olursun digerleriyle pek yurumemisti maalesef..
ilki karga sesli bi erkek 2.si de deftones soyliycek kadar guzel sesi olan bi kizdi ama piskopatti ilk studyoda ukalaliklariyla bizibizden aldi istersen deneriz faln falan..
hatta ben burdan bass gitar alirsam netten bi proje bile baslatabiliriz...(sanmiyorum ya..)

placebo/muse/incubus/soad/deftones/ fln caldik su ana kadar ama tembeliz onu da belirtiyim ayrica..

massive attack dedin beni benden aldin.. dissolved girl falan..[hline][b][i]-->Four String Magic<--
yaa iste boyle
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...