Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warglaive

Wispy

Öne çıkan mesajlar

nihlathak said:
Ben failure'dayim wispy, jamoro pc de :)

PC praemium callidus mu

Mageimle naxx yaparken başvurmuştum oraya yaban diye bir rogue vardı konuşmuştuk falan hey gidi günler. Jamoro yoksa yaban mı ?

Sen de burn' sün galiba alliance scum hehe.
Human olmak vardı gerçi, racial süper pve için : <

Şimdi baktım da, bayağı da bir türk varmış failure da, bizde sadece 2 tane var halimizden anlayan da olmuyor malesef gerçi alıştılar. Ben gm olsam türk e ne tf verirdim ne glaive, yarın öbürgün TT dükkanı kapattık internet yok size der falan malum.

Edit: Ya bir daha baktım da Jamorolar ne yapmış abi öyle 2on2 de. Gerçi normal eğer o da raid gearle giriyorsa, MH Glaive le zaten parçalıyordur.

Demin bir hesap yaptım, 35% slice and dice, 20% blade flurry, 20% dst proc, 30% warglaive proc, 30% bloodlust. Bunlar birleşince MH weapon speed 2.8/(1.35*1.20*1.20*1.30*1.30)= 0.85 e geliyor, offhand speed de yaklaşık olarak yarısı işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya itemle ilgili degil, jamoroyla blizp iyi oynarlar, e setuplarida en iyi 2v2 setup'i, normaldir yani. Sadece ilk hafta 2v2 ve 3v3 yaptim, 2v2 de paladinle benim onlari yenmem imkansiz, 3v3 te pala rogue la yeniyoruz ama, onlarda yenio falan filan ortada yani kabaca. Yine de onlarin 3v3 setupida bizimkinden iyi mage rogue druid :/
Sosyal ağlarda paylaş

Abi warrior druid in zaten çok az counter ı var normal birşey yani. Ben rogue shadowpriest oynadım season 2 de ve 3 te. Season 2 de en yüksek 2310, 3 te de 1970 gördük ama ar prep rogue larından gına geldiği için uğraşmadık ( ve beceremedik ). Main hand i de alınca büyük ihtimalle priest im disc oynıycak ve takımı baştan kurucaz.

Süper bir tılsımım var şu ana kadar bütün silahlarda işe yaradı. AQ40 staff, Wraith Blade, Blade of Infamy, Savagery, Enchant mats lerini yanımda götürdüğümde hep düştüler bir şekilde. Bu sefer de denemek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Wissy abi 2 gün önce baktım tek glaive vardı, demek ki bu reset almış, helal olsun be. Gaza geldim açıkçası şimdi inşallah bize de düşer ya yakında.. Bize düşe düşe ring düştü dün onu da aldım. Böylece bir tek chest ve main hand kaldı illidandan.

Keydin topsun may lav
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Wispy, Offhand düşüene Mainhand'i, MH düşene OH'i direk mi veriyorlar, DKP düşük olsa bile mesela?
(yani senin 50 DKP kaldı, OH var, MH düştü, normalde 100 DKP ama yine de sen alıyorsun, -50 DKP kalıyor sende)

Yoksa farklı bir sisteminiz mi var?

Biz de kapalı bid, tek bir bid veriyorsun. En yüksek bid i veren alıyor ama en yüksek 2. bid+1 dkp ye alıyorsun.

Ben 220 dkp verdim offhande, galiba onu 300 e tamamlıyacaklar MH de gelince. Şimdi eğer ilk MH düşerse direk ben alıyorum, eğer başka bir offhand düşerse, sonra MH düşerse iki offhandli olan rolluyor. Gerçi ben eğer MH bayağı geç düşerse duygu sömürüsü yapmayı düşünüyorum kaç haftadır bekliyorum böhöhöhö diye officerlara ama işe yarar mı bilemem

İnşallah MH düşer ilk ya bir de çabuk düşsün lütfen, Jamoro zaten akıttı ağzımın suyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...