Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Athene - Wrath of the 1337 King -

Lindoras

Öne çıkan mesajlar

şapkalı elemanın sitedeki infosu, bu ne ya hauhe

FURIOUS

Usually not wearing a shirt, Furious stays true to his roots; the ghetto's of Harlem. Being the only black man in the show he is prone to be subject of racism, which leaves him little choice but to carry a piece.

Other than packing a .45 he is a peace-loving man who makes an honest living by selling ponies and standing up for his people. Despite this fact of life he has been falsely accused several times of slander, fraud, thefth, battery, carjacking, homejacking, illegal possession of firearms, pimping, assault, manslaughter, bribery, obstruction, perjury, burglary, provocation, arson and robbery.

The latest accusations also involve unfair competition in games such as Call of Duty 4 and CS:S, where he allegedly owned other players to the point of virtual rape and humiliation.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu heriflere kıl olanlar, "komik mi lan bu ki?" diyenler var da, adamlar salt eğlenceli şeyler yapıyorlar, saçmalık evet ama eğleniyorsunuz. Athene kadar başarılı mimikleri olan, yavşak rolünü bu denli benimsemiş birisi daha yok bence. Sarışın elemanın da ondan aşağı kalır yanı yok.

Ben gülüyorum esprilerine, videolarına. Beş dakika sonra unutuyorum belki, belki bir şey düşündürmüyor yaptıkları, yeni birşey katmıyor ama Gunther klipleri kadar komik bu adam da sonuç olarak. (Ajdar ayrı o trajikomik)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...