Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Multiplayer Baldurs gate 2 oynamak isteyenler

Ekmek

Öne çıkan mesajlar

ShadowFury said:
o zaman baştan sona aynı kadro oynamak yerine herkes single da charını birazcık kassın, millet zaman buldukça girer çıkar, değişmeli oynarız?

çok mu bayık olur?

Oyunda hiç bir zorluk kalmıyor, biçerdöver gibi girip çıkıyorsun bütün dungeonlara :/
Sosyal ağlarda paylaş

fenris said:
ya gatekeeper derken şu characteri editlemeye yarayan programı kastettim.yoksa oyunu sololayabiliyosun gayet rahat ne var ki?

yok ya ben gatekeeperı şey sandım, o throne of bhaalda eklenen temple'ın sonundaki epic eleman. Normalde dövüşmeden tapınağı yıkarak mı ne geçebiliyorsun ama ben kensai/mage ile onu sololadıydım ohh.

buarada tob'da magelerin epic level büyüleri çok ibma, dostlarına zarar vermeyen max fireball nedir abi. sifon çeker gibi temizliyo etrafı
Sosyal ağlarda paylaş

Tob kurun siz, SoA senaryosunu oynarız.
Bana kalsa bi akşam oturalım sabaha kadar devam edelim derim
6 kişi bulursan baya zevkli olur gibime geliyor, pause derdi olmaz fazla hem.
Yalnız ben hiç mp oynamadım, oynayan biri deneyimlerini anlatabilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

tatilde olursa sabahlarım ben sorun değil.

Tek kişi kontrol etmek kolay olduğu için özellikle fighter gibi durumlarda pause gerekmiyor. Ama mageler, diplerine adam girdiğinde panikleyip sürekli pauseluyor, en çok pause'u da kullananlar onlar oluyor. bir de genelde iki kere üst üste time stop yapan mage'e combattan sonra karambol oluyor. Bi de clericlerin işi zor tabi, "ilk ben boşa kaçtım bana atın" diyen herkesi combatta heallamak zorunda (tabi normalda npcler bu durumda kavga çıkarmazken pcler çıkarabiliyor d: )

mage olcaksan sana takmak lazım.... kolye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...