Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepeleksel futbol maçı v8

sabonis

Öne çıkan mesajlar

ya olmadı isim değişikliğine gider pepeleksel kartopu maçı v1 diye oynarız
cumartesi yağış olmazsa zeminde kar olsa da pek güzel oynanır. ama böyle bi tipi altında oynamak kasış olur.[signature][hline] Cem Uzan bi tarihte demiş ki:
Sen şeytanın babasıysan ben beybabasıyım, kare babasıyım, ona göre
Sosyal ağlarda paylaş

böyle yağmaya devam eder de dersaneler falan tatil olursa oynama gibi bi çılgınlığa girişmeyelim bence.

ama durulursa eyvallah geliriz sorun deel .. oynayacaz dedik bi kere ama herkesin tamam vermesi lazım[signature][hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben gülsuyunda oturuyorum beyler(maltepenin biraz ilersi,E-5'in üstü,dağlık kesim:))
Otobüsler,minibüsler ya da herhangi bi motorlu taşıt çalıştığı sürece gelicem ben.Burda şu anda kar dizboyu oldu:)
Sabo hocam,turuncu kırmızı topları ayarlayalım:)[signature][hline]Rangermania
[Bu mesaj Angelus tarafından 23 January 2004 08:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eheue sahaya telefonla dürüm getirtelim yaw
maç bitince sıcak sıcak yeriz
lahmacun da olur
hatta lachmacun olsun gelsin yolda yeriz yemek yemeye giderken[signature][hline]Küçük bir adada terk edildiniz. Ve ufukta hiç kara parçası bile göremiyorsunuz. Hangi 3 şeyin olmasını isterdiniz?
zgrw, 13 January 2004 21:09 tarihinde demiş ki:
Black pearl, Bloodmoss, Mandrake Root

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
e olm cok yagdırdık galiba ben sakaryadan ist ye gelicem mahsur kaldım eyimi
eheh 1 otobüsüne aldım bilet
nşa da 15.30 gibi esenler otogarda ve 16 gibi evde olmam lazım ama du bakalım ben en erken 18 de evde olucam diyorum :)

tabi kazasız belasız gelebilirsem

neyse koçlar hakkınızı helal edin kaza falan geçirir de mahsur kalır 1 ay sesim cıkmaz ise kastıgım 5k postun 2k sını saboya, 1k sını fizbana(cok ihtiyacı varya) , diğerlerinide gs li arkadaşlara paylaştırıyorum vasiyet olarak
hadi kalın sağlıcakla
Sosyal ağlarda paylaş

fizban 15 dakıka demissin bunun asli varmidir bilmiyorum ama kendi saatime gore 2 3 dakıka gecıkmıstım.oda gec cıktıgımdan degıl mınıbus caddesınden gelme hatasında bulundugumdan.

adnını yazdırıp gelemeyen ınsanlar olmus ben ılk degılmısım
ben ne dedım? eyw gelmeyız hocam dedım.
kendı kafana gore mesaj yaratıpmı okuyorsun?

artı ne demek ıstedıgımıde anlamamıssın.
ben kendımın cok ıyı oynadıgını soylemedım
ben futbolcu da degılım benım ılgılendıgım dal baska.
ben takımlardan soz edıyordum.
noktaaa(her ne haltsa)[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri

[Bu mesaj THARKAS tarafından 23 January 2004 11:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dyna kardeşim ne üfürük varmış sizde de ama.. bırak okulu mokulu cinci hoca ol sen daha iyi para var. elektrik okuyosun da noluyo bak elektrik mi kaldı memlekette :)[signature][hline] Cem Uzan bi tarihte demiş ki:
Sen şeytanın babasıysan ben beybabasıyım, kare babasıyım, ona göre
Sosyal ağlarda paylaş

Emre abi yani oynicakların listesinde kimse oynamam,gelemem falan demez,zannetmiyorum ben birinin öle diyeceğini,fakat fizbanla jankise katılmamak elde değil,özellikle jankis sölemiş,bizim burda da otobüsler iptal oldu,yok eğer maç olursa e-5'e yürüyüp minibüse biner gelirim,ama ertelenirse kral olur yani:)[signature][hline]Rangermania
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yapmak çılgınlık olacağı kadar geyik olur,eğlence olur,tashak olur akabinde bi de köpek oluruz:)
Ama benim asıl sorunum gelmek abi:)
Siz biliyosunuz fizbanla hill.Okulda yamanla anlatıyoduk servis maceralarını abi:)Şehir dışında otursam daha rahat gelirim:)[signature][hline]Rangermania
Sosyal ağlarda paylaş

saha buzlanmamış, ama 30 santim kar.
yarın sabah temizliceklermiş heralde ama temizlememe ihtimalleri de var.
kısacası bana telefon edicekler ben de ona göer buraya yazıcam. insanlara telefonlara ulaşırız maçın 3 saat evvelinden var veya yok diye (tabi telefonu olanlara) diğerleri foruma bakacak mecburen[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
yıkılmadım ayaktayım
1 de bindim otobüse normalde 15.30 da esenlerde olur 16 da geldik
fena deil

sonra elde 15 kg luk 2 valiz tasıya tasıya geliyorum
e5 de üst geçitten cıktım yukarı bide inişi var baktım merdivenlere bikaç basamak temiz ii dedik inerken hooop bi kaydı sol ayak oturdum göt üstü sol eldeki valiz fırladı gitti elden merdivenlerden aşa kadar kayarak indi
sağ eldeki valizi bırakmadım bende göt üstünde seke seke 7-8 merdiven indim aşa sonra kalkayım derken gene düştüm gene indim baktım hazır iniyorum hiç kasmadım aşa kadar indikte nsonra bi kalktım pantalonun kıçı sırılsıklam ve kar
bide arka taraftan yedik soğuğu
ordanda 30 dk karda ıkına ıkına yürüyerek elde valizler geldim

yarın tahminen hasta olcam hehe ama yıkılmadık ayaktayız :)[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
Sosyal ağlarda paylaş

Heh abi bura aştı,hala kar yağıyo.Otobüsler iptal ama minibüsler hala çalışıyo.Bi de eğer karlar temizlenirse mi oynicaz
yoksa temizlenmesse mi? :D
Temizlenmesse o kalın karda manyak böle yuvarlanılır 1 saat boyunca,birini yere atıp üstüne yığılınır falan:)
yok temizlenirse kaya düşe maç yaparız...[signature][hline]Rangermania
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bathory cim ya otobüsteydim o saatlerde sorma ya
otobüste kapatıyom küreyi abs yi etkiliyomuş öle diyolar

anlatamıyomki heriflere büyülü bu abs ile fln işi olmaz desemde dinlemiyo cahiller

hadi olm hazır evdeyim ben sağım başlayalım gene
*!bathory ye çağrı atar*

*!büyüye ufaktan başlar, yağ kar yağ, yap buz yap- saha komple buz olmak, pepeleksel v8 futbol maçı bunların şeyinde patlamak*[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...