Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepeleksel futbol maçı v8

sabonis

Öne çıkan mesajlar

• Admin
kıçınız donar işallah
bathory ile bir olduk güçlerimizi birleştirip bulutları tepenize çekicez
Control Weather
büyüsü yapıyoruz
2mizde lvl 20 büyücü oldugumuzu hesaba katarsanız
bittiniz olm siz

*!Collina nın hipnoz etkisi yapan bakışları ile büyülü küresine bakar ve Bathory nin küresine cevapsız çağrı bırakır*

*!amacı fazla güç harcamamaktır bütün gücünü büyüye saklar*[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
heralde ortak
ha gayret iice batırıcaz maçı
bizsiz maç yapmak nasılmış görücekler

*!geyiğin sınırını 10 metre genişletmek büyüsü yapar ve saboyu usama ya staja yollar*

*!küreden bathory ye bi çağrı daha bırakır*[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
tharkas uyma sen bunlara
gel bizim ekibe katıl
*!büyülü küresinden tharkas a çağrı atar, sonrada bathory ye atar, 3 çağrı akşam parti var anlamına geldiginden 3 çağrı atmaz çünki parti yoktur*[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenderleme, 17 January 2004 17:11 tarihinde demiş ki:
7v7'lik bi saha varsa kadıköy moda vs vs tarafında (herkese uyması açısından) olur. başka yolu yoksa da oynarız dereağzında.

şimdiki liste şöyle oluyo sanırsam:

Kenderleme
Estel
Babakam
THARKAS!
Hill
Fizban
Arcane
Phalanx
Bay Bomba
Bathory
Silth
Jankis
Sabo
Angelus

Dikkatinizi cekerim THARKAS! in adı üstelik ünlemle gösterilerek belirtilmiş!

[Bu mesaj Estel_Anorien tarafından 22 January 2004 13:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

e bizim takıma girsin madem o da
veya öteki takıma.
zaten muhtemelen zemin pek fazla koşup tepinmeye müsait olmayacaandan çok sorun olmaz.
bence sorun yok (ne sorun olsun ki gene kalede durup top beklemeyecem mi :) )[signature][hline] Cem Uzan bi tarihte demiş ki:
Sen şeytanın babasıysan ben beybabasıyım, kare babasıyım, ona göre
Sosyal ağlarda paylaş

hmmm hep bi problem çıkıyo yahu. bu arada ilk safyada kurulan kadro kenderlemenin kafadan atmasyon kadrosudur yane

ay ne biliyim of sıçış oldu. ilk yedek ol istersen tharkas. şu anda çünkü herkese soruldu herkes kesin geliyorum dedi. birini çıkarmak imkansız gibi bişey[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

bbc'de cumartesi günü hiç bişey yağmayacak diyo. ama yağmur veya kar yağar gibi geliyo bana (bu durumda bana mı bbc'ye mi inanacaksınız huehe)

yağmurlu olursa mok olur ama saha kar kaplı falan olursa süper eğleniriz. ama o zaman turuncu top falan bulmamız lazım :)[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

tamam kurulmus haberım yoktu gelmıyorum ben :)

fızban alkol masasında kurmuyorsunuz demek
belkı oyle kursanız daha ıyı olur.
muhabbet ederek,yuruyerek gol atmak sıkıcı oluyor sizin yada senın burada kurdugun takımlara.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri

[Bu mesaj THARKAS tarafından 22 January 2004 16:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1) fizban "oynama taraftarı diilim" falan gibi falsolu cümleler kurma. oyanaycaksın o kadar haha. bu saatten sonra satanlara diyecek bişe bulamam

2) üstteki mesajda "oynama taraftarı diilim" hariç herşeye katılıyorum fizban'ın. ama ufak bir not, hangi maç hatırlamıyorum bi takım hakkaten güçlü olmuştu diğerine göre. neyse canım 7'de 6 düzgün takım kuruldu yani daha ne olsun.[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...