Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage talent (19/0/42)

Devilmanta

Öne çıkan mesajlar

Artık verilen örnekler de komikleşmeye başladı. Freemoon sabit fikirli bi frost mage'dir. Kendini frost ile kanıtlama çabası içinde ve bunu her fırsatta insanların yüzüne vurmaya çalışıyo. Dragon da asla icy nin hızını kabullenmek gibi bir büyüklüğü yapmayacağına göre boşuna tartışıyorsunuz.

İcy frosttan ziyade fire speclere pve de daha çok yarıyacak. Cast time nekadar uzunsa azalan %lik dilim okadar çok olacağından, Fireball daha karlı.
Sosyal ağlarda paylaş

Marveloth said:
Artık verilen örnekler de komikleşmeye başladı. Freemoon sabit fikirli bi frost mage'dir. Kendini frost ile kanıtlama çabası içinde ve bunu her fırsatta insanların yüzüne vurmaya çalışıyo. Dragon da asla icy nin hızını kabullenmek gibi bir büyüklüğü yapmayacağına göre boşuna tartışıyorsunuz.

İcy frosttan ziyade fire speclere pve de daha çok yarıyacak. Cast time nekadar uzunsa azalan %lik dilim okadar çok olacağından, Fireball daha karlı.

Sonra diyorsunuz başlıklar niye kitleniyor. Bu başlıkla ne alakası var bu yazının bir açıklarmısın!!

Dahası frost mageinde en az fire kadar pvede dps yapabileceğini düşünmekmi sabit fikirli olmak. Yoksa frost magein dps yapamıyacağını düşünmekmi?
Sosyal ağlarda paylaş

Sen düşüne dur ben yatıyorum. Bilgi adamı olan sensin. Bütün forum biliyodur artık bunu.

"Ben bilgi adamıyım" dediğin günler dün gibi aklımda.

Hayır bir insan asosyal olduğunu bukadar mı belli eder yahu :D

Frost-mage, pve de asla firemage kadar dps yapamaz. Bu bi tabudur. Ve herkez bilir. Sen kendi çöplüğünde takılmaya devam et.
İyi geceler.
Sosyal ağlarda paylaş

Marveloth said:

Frost-mage, pve de asla firemage kadar dps yapamaz. Bu bi tabudur.

İşte buna sabit fikir diyoruz. Teşekkür ederim bana söyliyecek bişey bırakmadınğın için.

Tıpkı zamanında druidin tanklıyamayacağının herkez tarafından bilinmesi bir tabu olması gibi. Yada paladinin tanklık yapamayacağının bilinmesi ve tabu olması yada vs vs nin tabu olması gibi değilmi?

Marveloth said:

Hayır bir insan asosyal olduğunu bukadar mı belli eder yahu :D

Asosyal?? Bunu bana diyenler nedense hep sivilceli çocuklar oluyor nedense. Evet ben proje müdürü bir asosyalim ne yaparsın hayat şartları bizi asosyal yapıyor. Nede olsa inşaat mühendisi= abaza dimi? :D. Evli ve bir kız babası olsada o asosyal bir abazadır, değişmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...