Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi battle group

DeMiRMaSKe

Öne çıkan mesajlar

@Penth: Her realmin dahil olduğu bir battlegroup var. Kimi battlegroupta 4 realm var kimisinde 12 filan. http://www.wow-europe.com/en/info/basics/battlegroups.html bu sayfadan battlegroup listelerini görebilirsin. Frostmane Misery Battlegroup'unda yer alıyor. Anladığım kadarı ile Misery de en iyi gruplardan bir tanesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Xhunarion said:
Vindication'ın queueları berbat, gündüz AV yapmak 30dk+ kafadan, AV weekend olunca instant queue geliyor o da ayrı bir arıza.

walla keske 30dk olsa :D
58 dakka bekledigimi biliyorum av weekend de farkli degildi ben denedigimde bi care bulunmazsa gogo migrate :/
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Blackout'dayım BG'larda bekleme diye bir şey yok. Sabah 5 de bile que olduğum an sıra geliyor.
Arena için 2v2'ler 10'dk bekletebiliyor diğerleride gayet iyi.
Tabi popülasyonn yüksek olmasının dezavantajları da var :) Arenada böyle tiplere rastlamak mümkün..
Rogue'un weaponları :)

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
BLaXx said:
horde acisindan bloodlust nasi? olan varmi hic dunemaul da falan?

horde acısından degilde ally acısından bg leri söyleyeyim av da cogunlukla eziyoruz 10 macta 8-2 diyeyim ab eziliyoruz,wsg eziliyoruz sayılır eos horde pek giren yok gibi ordada cogunlukla alıyoruz. Arena son güne denk kalırsan 6 dk falan süre 3/3 5/5 1 dk da sıra geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...