Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mountlar hakkında !

Thraine_Numeheru

Öne çıkan mesajlar

ben draneiyi ve file biniyorum ama filden nefretediyorum başka bir ırkın bineğine nasıl binicem.sanırım reput ile ilgiliymis exalted olması egrekiomus fakat değil.başka alternatifler nelerdir ?

birde outlandde uçan kuşlar vs bunlarin epicleri warmış.phonix falan nasil elde edilir aydınlatın beni :)
teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Thraine_Numeheru said:
ben draneiyi ve file biniyorum ama filden nefretediyorum başka bir ırkın bineğine nasıl binicem.sanırım reput ile ilgiliymis exalted olması egrekiomus fakat değil.başka alternatifler nelerdir ?

birde outlandde uçan kuşlar vs bunlarin epicleri warmış.phonix falan nasil elde edilir aydınlatın beni :)
teşekkürler

1. binmek istediğin ırkın bineğine o ırkın şehrine exalted olarak binebilirsin. mesela orgrimmara exalted olman lazım köpeklerden hoşlanıyorsan ( yanlış yerlere çekmeyin cümleyi)
veya herkesin yaptıgı gibi pvp den sana verilen marklarla alıcaksın istediğin hayvanı black war X. bu daha kolay
2.evet outlandsde uçan mountlara binebiliyorsun. ama phoenix hayalleri kurma. kael kesen bir guildinin olması. 1% in altında drop ratei olan phonenixin düşmesi icin ballı olman ve 25 kişi arasından onu senin kazanman ihtimallerini hesaplayın milli piyango almak daha mantıklı
Sosyal ağlarda paylaş

evet cloth bagıslayarak exalted olabilirsin. veya orgrimmar icin av de kesilen fakir fukarının cesedini lootlayıp kanını armorunu gotureceksin av baseine.allylar nabıo bu konuda bilmiyorum. questler de veriyor ancak levelin arttıgında verdigi rep azalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...