Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sosyete Hayatı (sinir bozucu)

nicotinee

Öne çıkan mesajlar

said:
Prawler, 20 Mart 2003 17:59 tarihinde demiş ki:
Biz de beşiktaşlıyız ama böyle cimbomu dolmabahçeye kovalayalım, asalım keselim biçelim demiyoruz..[hline]Prena Forum,TFC,DoD,HLDM,Donanım vs...
[email protected]

ben ne zaman asalım keselim demişim? allah aşkına saçmalamayın..thread de vıcık oldu..[hline]BiRGUN KAZANDA BiRALARI TOKUSTURDUGUMUZDA, MACKA YOKUSUNDA CiMBOMU KOVALADIGIMIZDA DOLMAHBAHCE KAVAKLARI BOYUNCA UCLU CEKTiGiMiZDE, HER GOLDE PINARBASI CEKTiGiMiZ BIRGÜN BÜTÜN DÜNYA SUSACAK AMA BiZ SUSMAYACAGIZ BUGÜN NASILSAK OGÜNDE ÖYLE OLACAGIZ......! DUYSUN ALEM BÖYLE ASKI BU ALEMDE KRAL CARSI!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 20 Mart 2003 18:02 tarihinde demiş ki:
black demek istedigim sey su:

senin besiktasi sevmen veya tutman beni ilgilendirmez, guzel bisidir takim tutmak, tutarsinda, ama bazi yorumlarin ve dedigin seyler asiriya kaciyor ve yalnis anlasiliyor. Fazla siddetlisin. Biraz daha sakin ol, bjk hakkinda duymak istemedigin bisi duyunca hemen kavga ediyorsun gerginlestiriyorsun konuyu degistiriyorsun. Yani bu sekilde davranman tepki cekiyor, alip alakasiz bir konuyu (sosyete yasami) bjkye ceviriyorsun, ve bunu her forumda yapiosun insanlarada bay gelio, bay gelincede laf ediolar, edincede sen "vay efendim bjkme kimse laf edemez" diye girisiyorsun.

Her konuya bulastirma su besiktasi, sev besiktasi, olumune destekle besiktasi iyidir guzeldir, ama HER forumada yansitma bunu allah icin.[hline]iadomza
haklısın..dikkat etmeye çalışırım...Ama napiim..gözüm kararıyo..[hline]BiRGUN KAZANDA BiRALARI TOKUSTURDUGUMUZDA, MACKA YOKUSUNDA CiMBOMU KOVALADIGIMIZDA DOLMAHBAHCE KAVAKLARI BOYUNCA UCLU CEKTiGiMiZDE, HER GOLDE PINARBASI CEKTiGiMiZ BIRGÜN BÜTÜN DÜNYA SUSACAK AMA BiZ SUSMAYACAGIZ BUGÜN NASILSAK OGÜNDE ÖYLE OLACAGIZ......! DUYSUN ALEM BÖYLE ASKI BU ALEMDE KRAL CARSI!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Popeyenin dediği gibi senin konuda bi garip hani..Nolduğu belli deil[hline]BiRGUN KAZANDA BiRALARI TOKUSTURDUGUMUZDA, MACKA YOKUSUNDA CiMBOMU KOVALADIGIMIZDA DOLMAHBAHCE KAVAKLARI BOYUNCA UCLU CEKTiGiMiZDE, HER GOLDE PINARBASI CEKTiGiMiZ BIRGÜN BÜTÜN DÜNYA SUSACAK AMA BiZ SUSMAYACAGIZ BUGÜN NASILSAK OGÜNDE ÖYLE OLACAGIZ......! DUYSUN ALEM BÖYLE ASKI BU ALEMDE KRAL CARSI!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bole adamin konusuna gelip yaziyosunuz sizde kabahat..
gerci bole abes bi konusu olan threadde, threadin gercek konusu haric herseyi konusmak daha normal ama...
neyse sacmaladim

PS: Siyahkartal, gucu mutlulugu huzuru besiktasa sevgisinde buluyosa bu sizi ilgilendirmez, hemen adama deli muamelesi, piskopat teshisi koymayin.[hline]Laozi
Malys
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...