Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sosyete Hayatı (sinir bozucu)

nicotinee

Öne çıkan mesajlar

Dün 1 bayan 1 erkek arkadasım 1 sosyete arkadasa gıttık taksiden indik ve sos arkadasım soyle dedi : Yanındakı arkadasını postala ne bıcım bır söz bu ya hic bir türk toplumunda yok bu adet degildir diye dusunuyorum cok havalı bır tip olmus bu kisiler sosyete fakat cebınde parası yok ınanırmısınız cocugun corabı bile delik bana soruyor olm sen bukadar parayı nerden buldun kartaldan göztepeye taksi ile gelemezdin bir işler mi ceviyorsun kuryecilik falan ? diyerek sinirlendi yok olm dedim ne isim olur evi sattık parasını yıom dedım faize koydum falan dedim yalan soleme olm sölede bilelim ne yapıon bır anda ust bas almıssın falan cok degismissin diyor cok uyuzuma gitti bu tür olayları ben ilk defa gördüm cebimde göztepeye taksiyle gidicek param herzaman vardır dedim olayı kapadım bunun gibi tipleri sizlerde tanıyorsunuzdur eminim SOSYETİK HAYAT BİTMİ$ Kopmus insanlar diye dusunuyorum...
Bunu Yazmamım Sebebi:
Insanları parasına göre değerlendiren tip insanlar olduklarını anlatmaya calısıyorum zaten bunu sizlerde biliyorsunuzdur Saygılarımla...[hline]+ Bloody Nicotine
Sosyal ağlarda paylaş

Adı Üstünde SOS (yardım) yete Çete gibi bişe herhalde ahah neyse deli eder benim bi ark vardı zengin Piji Yiyo İciyo Bana vermio biseler Kendisi Alır 600ml kola ile Biskuvi 5 10 tane (abartiom okadar deil) Bana bi tane coco-star falan alır Wallak ister inanın ister inanmayın Neyse.Iste babası Buna bi gün 750.000tl verdi Bendede 10milyon wardı Gİtti migrosa girdik
Ben aldım bu sefer 600ml kola ile 1 tane biskuvi 2 tane gofret adama gittim aldım bi tane falım 5 li ahahahah sonra benle muhabbet falan etmedi Dedimki Yaaa nasılmıs öğren bakalım Soosyeeeteeee SUx (bu arada Cocuk Antalyada Cok Tanınmıs birinin Ogliydi)[hline]Under My Penis November General
Ultima Sux Never been a cocks ahaha uydu
Sosyal ağlarda paylaş

Carsiyiz biz Carsi,
Meyhaneler evimiz,
Sokaklar mekanimiz,
Sarab siseleri sermayemiz,
Dinle sosyete kizi iyi dinle,
Carsi severse kimse tutamaz,
Carsi aglarsa kimse susturamaz,
Carsi kaybolursa kimse bulamaz,
Dinle sosyete kizi iyi dinle,
Herkes Carsi olamaz...

sosyete hayal ürünüdür..boştur..[hline]VERGİ AFFINA HAYIR!!!
Vergilendirilmemiş şampiyonluk şampiyonluk değildir...
----------------------------------------
Bu alemde çarşı herkese karşı!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sum41, 20 Mart 2003 16:58 tarihinde demiş ki:
la çarşıyı nerden bilion sen antalyada Cs klanımızdı o bizim[hline]Under My Penis November General
Ultima Sux Never been a cocks ahaha uydu
Haspinallah..[hline]BiRGUN KAZANDA BiRALARI TOKUSTURDUGUMUZDA, MACKA YOKUSUNDA CiMBOMU KOVALADIGIMIZDA DOLMAHBAHCE KAVAKLARI BOYUNCA UCLU CEKTiGiMiZDE, HER GOLDE PINARBASI CEKTiGiMiZ BIRGÜN BÜTÜN DÜNYA SUSACAK AMA BiZ SUSMAYACAGIZ BUGÜN NASILSAK OGÜNDE ÖYLE OLACAGIZ......! DUYSUN ALEM BÖYLE ASKI BU ALEMDE KRAL CARSI!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
XaeroFarb, 20 Mart 2003 17:17 tarihinde demiş ki:
Hey gidi hey siz daha bişi görmemişsiniz... Hayatta bi kural vardır ve bu her zaman böledir... Güç , Mutluluk , Huzur = Para[hline]Asla kimsenin umudunu kırma; belkide sahip olduğu tek şey o'dur.
XÆ®ø ƒâ®ß®Ìgh™[/b]
Güç,mutluluk,huzur=%99 Beşiktaş,%1 para...[hline]BiRGUN KAZANDA BiRALARI TOKUSTURDUGUMUZDA, MACKA YOKUSUNDA CiMBOMU KOVALADIGIMIZDA DOLMAHBAHCE KAVAKLARI BOYUNCA UCLU CEKTiGiMiZDE, HER GOLDE PINARBASI CEKTiGiMiZ BIRGÜN BÜTÜN DÜNYA SUSACAK AMA BiZ SUSMAYACAGIZ BUGÜN NASILSAK OGÜNDE ÖYLE OLACAGIZ......! DUYSUN ALEM BÖYLE ASKI BU ALEMDE KRAL CARSI!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Blackeagle, 20 Mart 2003 17:26 tarihinde demiş ki:
Güç,mutluluk,huzur=%99 Beşiktaş,%1 para...

bi top (küre olanı.. futbol oynanıyo onunla hem de) seni bu kadar mutlu ediyosa, bu kadar güç kazandırıyosa ya da öyle düşünüyosan psikolojik yardım almanı gerçekten ama gerçekten şiddetle tavsiye ederim[hline]Peheey!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada nicotinee sende maaşallah yane bi olay anlatıcan yok ev sattık yok göztepeden kartala taksiyle gittim falan... Yani kusura bakma ama sende bi konu anlatırken param var kralım gibilerinden anlatıon. Geçende bi arkadaş demişti "Eve gidip jakuzimi açıp uzanıcam içine" falan die aynen .iktiri çektim... Varsa jakuzin açar yatarsın eve gidip kuvete yatıcam demioda benim jakuzim var haa ona göre gibilerinden konuşuo... Sende aynen ölesin yani...[hline]Asla kimsenin umudunu kırma; belkide sahip olduğu tek şey o'dur.
XÆ®ø ƒâ®ß®Ìgh™[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenderleme, 20 Mart 2003 17:30 tarihinde demiş ki:
said:
Blackeagle, 20 Mart 2003 17:26 tarihinde demiş ki:
Güç,mutluluk,huzur=%99 Beşiktaş,%1 para...

bi top (küre olanı.. futbol oynanıyo onunla hem de) seni bu kadar mutlu ediyosa, bu kadar güç kazandırıyosa ya da öyle düşünüyosan psikolojik yardım almanı gerçekten ama gerçekten şiddetle tavsiye ederim[hline]Peheey!
Ben topa aşığım demedim,sen bu sevgiyi anlayamayabilirsin...Ve bu gücü ben aldığımı biliyorum..Seni de asla İ-L-G-İ-L-E-N-D-İ-R-M-E-Z...Beşiktaş deil konu...Ne para ne manita ne de araba duysun alem böyle aşkı seviyoruz beşiktaşı....[hline]BiRGUN KAZANDA BiRALARI TOKUSTURDUGUMUZDA, MACKA YOKUSUNDA CiMBOMU KOVALADIGIMIZDA DOLMAHBAHCE KAVAKLARI BOYUNCA UCLU CEKTiGiMiZDE, HER GOLDE PINARBASI CEKTiGiMiZ BIRGÜN BÜTÜN DÜNYA SUSACAK AMA BiZ SUSMAYACAGIZ BUGÜN NASILSAK OGÜNDE ÖYLE OLACAGIZ......! DUYSUN ALEM BÖYLE ASKI BU ALEMDE KRAL CARSI!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 20 Mart 2003 17:47 tarihinde demiş ki:
Eğer seni mutlu eden Cimbomluları dolmabahçeye kadar kovalayıp bıçaklamaksa
buyur devam et[hline]Prena Forum,TFC,DoD,HLDM,Donanım vs...
[email protected]

sen izin verdin ya artık içimde kalmaz....[hline]BiRGUN KAZANDA BiRALARI TOKUSTURDUGUMUZDA, MACKA YOKUSUNDA CiMBOMU KOVALADIGIMIZDA DOLMAHBAHCE KAVAKLARI BOYUNCA UCLU CEKTiGiMiZDE, HER GOLDE PINARBASI CEKTiGiMiZ BIRGÜN BÜTÜN DÜNYA SUSACAK AMA BiZ SUSMAYACAGIZ BUGÜN NASILSAK OGÜNDE ÖYLE OLACAGIZ......! DUYSUN ALEM BÖYLE ASKI BU ALEMDE KRAL CARSI!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bıçaklamak,kesmek,öldürmek????!?!?!?!? ben mi dedim bunları?[hline]BiRGUN KAZANDA BiRALARI TOKUSTURDUGUMUZDA, MACKA YOKUSUNDA CiMBOMU KOVALADIGIMIZDA DOLMAHBAHCE KAVAKLARI BOYUNCA UCLU CEKTiGiMiZDE, HER GOLDE PINARBASI CEKTiGiMiZ BIRGÜN BÜTÜN DÜNYA SUSACAK AMA BiZ SUSMAYACAGIZ BUGÜN NASILSAK OGÜNDE ÖYLE OLACAGIZ......! DUYSUN ALEM BÖYLE ASKI BU ALEMDE KRAL CARSI!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 20 Mart 2003 17:50 tarihinde demiş ki:
black hakkaten abartiyorsun ama, dunya kadar destekleyici soz, yazi siir varken niye illa icinde bicaklamak, kovalamak, kesmek bicmek oldurmekle alakali bir yazi yaziyorsunki?

Buna simidi sanane diyeceksin ama asiri siddetten baska bisi degil ve bence seviyesizlik bir nevi.[hline]iadomza
Hayır seni rahatsız eden bişeye niye sanane diyeyim ki? ama ben beşiktaş bana güç huzur veriyo dersem ve biri baana sataşırsa pek tabi sanane de derim..Sen rahatsız oluosan bişeyden niye sanane diyeyim ki? hepimizin tartışma yeri değil mi?[hline]BiRGUN KAZANDA BiRALARI TOKUSTURDUGUMUZDA, MACKA YOKUSUNDA CiMBOMU KOVALADIGIMIZDA DOLMAHBAHCE KAVAKLARI BOYUNCA UCLU CEKTiGiMiZDE, HER GOLDE PINARBASI CEKTiGiMiZ BIRGÜN BÜTÜN DÜNYA SUSACAK AMA BiZ SUSMAYACAGIZ BUGÜN NASILSAK OGÜNDE ÖYLE OLACAGIZ......! DUYSUN ALEM BÖYLE ASKI BU ALEMDE KRAL CARSI!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...