Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Burning legion Troy guild kurulusunun 2.nci yılı

hozceri

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar, cok official olmasa da 27 Aralik 2007'de Turkiye saati ile 21:30'da isteyenlerle oyunda gorusmek ve bulusmak istiyorum (yarin aksam). Bana katilacak arkadaslarla odullu "Troy Trivia" yarismasi oynayacagim (kazanana 300 gold, yaklasik yarim saat surecek, cok ahim sahim bir sey degil ama Troy ile ilgili ilginc ve belki de cogumuzun bilmedigi sorular olacak). Bunun disinda etkinlikte bulunmak isteyenler de katilabilirler. Ornek olarak sanirim Fake BWL yapmak istiyordu. Eski gunleri hatirlamak ve yine ortak bir raide girmek isterseniz yarin aksam bekliyorum. Tanidiklara iletebilirsiniz. Ozledigim cok kisi var, 2 kisi bile olsak ben oyunda olacagim. Nerede bulusacagimizi oyunda soyleyecegim, belirttigim saatte bana ulasirsaniz konusabiliriz. Eger raide gidecekler olacaksa *belki* bir ortak chat kanalina girebiliriz.

Eniac veya Enihaim karakterinde olacagim. Gorusmek uzere...
Sosyal ağlarda paylaş

troy mu kaldı diyosunuzda biz eski arkadaşlar toplanıp guildin kuruluşunu kutlayabiliyorsak troy kalmış demektir :) eğlenceli bir Molten Core yaptık çok güzeldi tabi bütün dropları adı lazım olmayan arkadasın almış olması çok can sıktı aradan bi Fiery Core çalabildim :P sık sık tekrarlanması gereken bi durum bence..

PS: Ödül oldugunu daha yeni öreniyorum o_O bilseydim dersime çalışır gelirdim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...