Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[shadowbane] 25 marta bize oyun yok

Mighty_THoR

Öne çıkan mesajlar

Aslında evet o pre-orderların bir kısmı bize ait. Oyunu Kuzey Amerika'daki en büyk Ubisoft toptancısından getirtiyoruz ve amacımız Amerika satış fiyatı ile aşağı yukarı aynı olması...

Geliş tarihine gelince:

Oyun Amerika toptancısına 22 Mart gibi gelse, bize gönderimleri 24-25 Mart olur. Istanbul'a gelmesi ve gümrükten çekilmesi ile sizlere ulaştırmamız Nisan başı olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

peki onaylatmayi ne zaman yapcaksiniz?ben bana gelicek mi diye cok merak ediyorum uykusuz kaldim on siparis i gondfderdigim gun acaba gelir mi diye gelse ne guzle olur vs vs.. teli mi verdim 2 dk arasaniz :P walla cok ii olur.. cok heyecanlandim :)insallah gelir cunku avaturk.com acildigi an starwars galaxies ve shadowbane e siparis verdim..
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar,

Oyun gelişi ile ilgili her türlü gelişmeyi sizlere bildireceğiz. BU bilgilere:

a) Bu forumlardan
b) Avaturk sitesinde
c) Eğer ön talep formu doldurduysanız, email ya da telefon ile

ulaşacaksınız. Bence, Dünya'da paylaşarak çoğalan tek şey bilgidir mantığı ile her şeyi sizlere anında ileterek bu oyunlardan birlikte daha çok zevk alırız.
Sosyal ağlarda paylaş

ya simdi 18- olanlar var burada gece 11 de evi ararlarsa pek hayirli olmaz bence :hmm: hemde

-Melih Aksanla gorusebilirmiyim
-Tabii kim aramisti
-Oglunuz oyun onsiparis etmis de 40$
-Melih seni ariyorlar!?!?!?!
-Kimmis
-.......

Diye bir dialog gecerse hic hayirli olmaz[hline]Derler ki biryerden sonra acımaz daha fazla...

[Bu mesaj Deep-Night tarafından 18 Mart 2003 18:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ikisini de yapsinlar ozaman email da sole bi olay olabilir..
Sayin ...
.. tarihte yaptiniz on siparisi aldik..bilgilerniz sunlar adres..tel..onaylatmak icin su link i tiklayin..
altta ise bilgileriniz yanlis sa su link i tiklayin.. gibi bi sistem olabilir..oyunlar avaturk un eline geldiginde EMİNİM ki bu forum da bi aciklama yapicaklar.. emaillariniza msj atik..veya .. gun sizi saat 20.00 civarinda siparis i onaylatmak icin ariyacaz.. diye..
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar,

Sizlerden gelen talepler ışığıda siparişimizi RESMEN verdik. Paramızı yatırdık. Merak etmeyin birazcık da fazla söyledik ki sonradan duyanlara da kalsın.

Artık bundan sonra Amerika içi dağıtım. Toptancının paketleyip, FedEx'e vermesi, ADH gümrüğüne geliş ve bizim teslim almamız gibi engelleri aşarak sizlere oyunu ulaştıracağız.

Bu arada merak etmeyin, hepiniz formları öyle güzel doldurmuşsunuz ki, biz sizi bir şekilde mutlaka bulur oyunu teslim ederiz :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...