Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

netherdrake

heracles1986

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
heracles o 5lik qi yaparken elemanı summonlar summonlamaz yanındaki büyük odaya kaçacaksınız, orayı önceden temizleyin

okçular spawn olacak yukarıda çatılarda zuluhed çıkıp bağırdığında, odaya çekmezseniz zuluyu, kafanıza gözünüze yersiniz okları uzunca bir süre, bayağı zaiyat verirsiniz

eğer direk odaya çekerseniz sorun olmaz 5 kişi için rahat q. o q ile friendly olacaksın işte ama devam edeyim dersen 300 riding şart, o yüzden 5Kyı kenara koymadıysan daha çok acele etmene gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

Mach said:
o değil bi hunter 4 günde yaptım aldım netherdrakeyi dedi sıktı mı acep ?? yoksa questlermi kolaylatıldı ???

Youtubedan videoları isler ve Sadece yumurta toplamaya odaklanırsan 4 gün bile sürmeyebilir. Non stop yumurta ile 24 saate falan exalted olunabilir diye tahmin ediyorum.

Tabi ben netherwinge aynı zamanda ciddi para kaynağı olarak baktığım için ilk karakterimde tek yumurta vermemiştim. 2. ilede hala tek yumurta vermiş değilim. Çünkü bir kere exalted olunca bir daha uğramak istemiyorsun oraya. Orda mümkün oldukça çok zaman geçirip iyi para kazanmak için tek şansın exalted olmaya questlerle kasma evresi.
Sosyal ağlarda paylaş

Hızlı olmak istiyorsan yumurta, ama derdin aynı zamanda paraysa FreEmoon'un da belirttiği gibi sadece questlerle git. Ben 2. karakterimi kastıktan sonra anladım oranın değerini. Geçen haftaya kadar nasıl 5k kasıcam derken hiç aklıma gelmiyordu o questler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...