Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sanitarium...gerçekle hayalin birleşmesi...

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

2 yaşımdan beri oyun oynarım. oynadığım oyunlardan en kalitelilerinden biri oynamaya başladım bugun.zaten genel olarak adventure seven biriyimdir. neredeyse çıkan her türlü adventure oyununu alırım ama bu çok farklı.

Oyuna ne olduğunu bilmediğimiz biryerde başlıyoruz.Adımızı burasının neresi olduğunu bile bilmiyoruz. Sonradan öğrendiğimiz bilgilerle buranın tımarhane olduğunu öğreniyoruz ve macera başlıyor.

Aslında size takıldığım bir yeri soracaktım ama madem oyunla ilgili birşey yazıyorum biraz bilgi de vereyim dedim.Walktroughlara bakmak istemiyorum çünkü iradem çok zayıftır.

Oyunda Chapter 2'da (bu çocuklarla uğraştığımız bölüm) elektriği çalışır hale getirdim.Uzun süre bununla ne yapabilirim diye aradım etrafı ama yok ekstradan bir şey daha bulmam gerekli.Sonradan sudaki metal-sarı şeyi gördüm.Bunu alabilmem için birşey lazım ama ne bulamadım. Çocukların çoğu konuşmuyor benle.Ne eksik kaldı?[signature][hline]The lady in red is dancing with me cheek to cheek
There's nobody here, it's just you and me, It's where I wanna be
But I hardly know this beauty by my side
I'll never for get, the way you look tonight
The number you have dialed is walking with his wife please, try again later.
Sosyal ağlarda paylaş

dediklerinin hepsini yaptım elektrik çalışıyor, mother denen yaratıkla konuştum ne kaldı?[signature][hline]The lady in red is dancing with me cheek to cheek
Sosyal ağlarda paylaş

konuşamıyorum veletle aramı bozdum ya[signature][hline]The lady in red is dancing with me cheek to cheek
Sosyal ağlarda paylaş

tamam çözdüm çana taş atmayı fark etmemişim. taşıda nereye koymuşlar gözükmüyo ya.[signature][hline]The lady in red is dancing with me cheek to cheek
Sosyal ağlarda paylaş

abartmadım abi doğru c64 vardı o zamanlar tabi.[signature][hline]The lady in red is dancing with me cheek to cheek
Sosyal ağlarda paylaş

herşey kişiden kişiye farklılık gösteriyo arkadaş...[signature][hline]The lady in red is dancing with me cheek to cheek
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar taş kiliseye girmeden once sol yada sağ tarafınızda olması lazımdı tırstırdınız ya oyunu hatırladım tırstım ya =( neyse kilisenin girişinin solunda cicekler var taşlarla çevrilmiş orda bi tane dışarı cıkmış taş olucak onu alacan atacan cana sonra balıkçı cocuk gitcek dua mua mı ne edecek sonra oltayı alacaksın o metaryeli oltayla alcaksın sonra biyerden inigiliz anahtarı bulacaktın unuttum o boruya bişey yapacaktın unuttum 5 sene oldu oynamayalı =) abi deliler hastanesinde acayip tırsıordum hani aşşada tavuk taklidi yapan eleman warya UFFFF *!tırsar* sonra tictactoe oynicaksın elemanlarla
sonra cocuk dalga geçecek kızlar herzaman yenilir yada kızlar bu oyunu bilmezmi ne diyordu sonra saklambaç oyniyacan kargalarla savaşcan scythe la (tırpan) sonra bal kabaqlarını kabaklıyacan =) ama ondan önce şifreyi bulman lazım =) şifre kilisenin toplanma saati =) abim bulduydu nası buldu WALLA Hll hayret ediyorum ya[signature][hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

ben direk deneyerek buldum. habire çevirdim 451 de tık açıldı.[signature][hline]The lady in red is dancing with me cheek to cheek
Sosyal ağlarda paylaş

sanitarium boyunca takıldığım tek yer o kilise çanına taş atmacaydı
taşı bulana kadar anam ağlamıştı ufakcık şey hehe[signature][hline]Küçük bir adada terk edildiniz. Ve ufukta hiç kara parçası bile göremiyorsunuz. Hangi 3 şeyin olmasını isterdiniz?
zgrw, 13 January 2004 21:09 tarihinde demiş ki:
Black pearl, Bloodmoss, Mandrake Root

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 18 January 2004 20:01 tarihinde demiş ki:
Tabi ya 2 yaş ne ki geç bile kalmışın, ben anamın karnından Gameboy ile çıkmışım :D

abicim benim kimseye kanıtlamam gereken bir şey yok. İsteyen inanır isteyen inanmaz. Benim kimseye yalan borcum falan da yok. O yüzden kimseye " ay yalan söylüyosuuuunn" muhabbeti yapmayın

LoL:)[signature][hline]Remember the times, together we swore to never give up this life
Still hanging on, still going strong, here I belong
And maybe I'm crazy but I just can't slow down
And maybe I'm crazy but at least I'm still around

The number you have dialed is walking alone please, try again later
Sosyal ağlarda paylaş

mystlerden birini oynadım ama hiç böyle ne yaptığını bilmez halde dolaştım o yüzden fazlaca sarmadı myst.[signature][hline]Remember the times, together we swore to never give up this life
Still hanging on, still going strong, here I belong
And maybe I'm crazy but I just can't slow down
And maybe I'm crazy but at least I'm still around

The number you have dialed is walking alone please, try again later
Sosyal ağlarda paylaş

özellikle uruyu tavsiye ediyorum diğer 2si hiç anlaşılmio bu daha anlaşılır,

myst 1 gerçekten cok zordu kaç yaşındaydim 10 mu 9 mu herhalde ilkokul5teydim oynarken tabiki becerememiştim şimdi uruyu oynadiktan sonra buyuk ugraşlarla mysti yukledim oynadim cooook zor delicesine zor anlamiosun ne oldugunu oha dedim ilkokuldayken bunu oynadim delirdim herhalde..

tamamen farkli bi boyutta gecio fizik kurallariydi fln farkli oynun başında olayını anlayamıosun sonra cidden myst olayinin içine girince bulmacalar kolay gelmeye başlio

uruda bi yerde takıldım ve şu anda oynamaktan korkuorum oyunda karşınıza yaratık cıkmıo yani oyle action fln yok hic ama çook korkunç bi oyun paso tırsa tırsa oynuorum atmosferi super.

o sanitaryumdaki delilik havasini ariosan cidden uru cok ii sanki lovecraft oykusu içindesin..oynayasim geldi nerde benim uru cdim![signature][hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...