Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Firewall nasıl kapatılır?

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

xp için olansa, ağ bağlantının özelliklerine giriyorsun.. oradan gelişmiş bölümünde Internet bağlantısı güvenlik duvarı var, rahatça disable edebilirsin.. öyle bazı bilgisayardan anlamayan arkadaşlar, "KAPAMA ONU HEKIR GİRCEK KAPAMAA" diye bağırınıyor da.. :D bilgisayarında herhangi bir açık yok ise rahatça disable edebilirsin..

onun dışında bir firewall programı var ise uninstall et :D[hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende şu sağ altta saatin yanında çıkan hedelerin orda bilgisayar çıkıo ona çift tıklayınca çıkan menuden kapanıo da o nası çıkıcak dur brz araştırıım[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
koray15 14-17 ağustos da neler neler dedi 3 farklı nick ile de buraya sığmaz [b][i]
MKC
Frp ortamı(Flash gerektirir)
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

bendede 2 tane var :) ne alakaysa söylemek geldi içimden :) geçen gün thanatos'a ss gondermiştim,"o iki tane ne laaan" diye bir tepki gelince çok gülmüştüm :) cable connection and the local network :D

*!ingilizce konuşturur öamusdhausdja*[hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

Walla dedim yaw bilmiourum die hub ile 3 bilgisayar hatta bzn 4 bilgisayar bağlı o iconlardan da 4 tane gördüm ben ama dediim gibi anlamam etmem sadece gördüm[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
koray15 14-17 ağustos da neler neler dedi 3 farklı nick ile de buraya sığmaz [b][i]
MKC
Frp ortamı(Flash gerektirir)
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...