Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sunucuya baglanmak icin ?

vayrus01

Öne çıkan mesajlar

Uzun zamandir paticik forumlarina girmiyodum girer girmez bu baslik gozume carpti. Sananenin kapanmasiyla jedi akademyi oynamayi birakmistim. Sans daha bi hafta once oda arkadasimla bu oyundan bahsediyoduk :D.
Nese uzatmadan oyunu indirmeye 10 dk once basladim. 2 cdlik oyun disinda elimde olmasi gereken dosyalar nedir lutfen tek soyleyip hatta linklerini birakirsaniz cok sevinirim dl bittiginde tamamen hazir olup hemen baslamak istiyorum cunku :D.
( ornek dosyalar : Crackti patchti skin map ne varsa elinizde gerekli lutfen nasil yuklemem gerektigi hakinda aciklamasiyla yazarsaniz sevinirim karisik bisi digilse aciklaminiza gerek yok cozerim herelde 5 10 dkda :D)
Sosyal ağlarda paylaş

1.01 patchi yüklemen yeterli jk3files çalışmıyor al bu linkden dene bi http://www.3dgamers.com/dlselect/games/jediacademy/jkacademy1_01.exe.html

onun dışında başka bir şey yüklemene gerek yok 212.175.238.73:21000 buda patinin ip adresi birde 88.250.216.84:21000 ip li bir türk sunucusu var

sunucu üzerlerinde map değişimi olursa sendede yoksa www.force-temple.com dan bulabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...