Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dreamhack Turnuva Videoları

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

wissy priest 1 kez kazanıyoda farkındamısın ama dunyadaki en iyi 2 takımdı onlar suanda :D oraya kadar priestle geliosa demekki priesttede var biseler :)

benim iddia ettigim priest mage rogue cok iyi oluyodu o yuzden onu ornek verdim.

ayrica druid healer a anti olarak priest healerdan baska bi care gormuyorum acikcasi .absonunda dedigi gibi mana wars olayi dogru cidden ve priest oluncada druid bi nebze engellenio hele bide dispel hede hodo olunca oh..rogue cok bise yapmio demeyn bu takimlar full cc ve kite takimlari dogal olarakda roguenun blindi sprinti magein sheep i falan buralara getirio adamlari..kıskanıorm herifleri valla :D

ha druid rogue mage mi yoksa priest rog magemi dersen tabiki ilkini secerim ama ikinciside olursa bide birbirinize iyi alisirsaniz ciddi top 10a oynancak setuplar bence
Sosyal ağlarda paylaş

ayrica o mass dispel olayinin bal oldugunu hic sanmiyorum ve cidden "helal olsun adamlar oynuo" dedim o noktada yani ve cidden yani sasirdim bole..mage in tek kacacagi yeri dusunupde oraya mass dispeli atmak ki ice block acacagini bilerek riske girmek falan cidden bi kabiliyet ve zeka isi bence "balık" dan cok :)

sonucta adam saga sola mass dispel sallayipda tutturmuyo orda bi tane atıo sokuo :D
Sosyal ağlarda paylaş

O mass dispell bal değil bilginiz olsun :) Mage-rogue-priest (ben) kombosunu biz de denedik. Mage sheep atmayıp frost novayı tutturamayan bir elemandı (e-bay). O yüzden fazla uzun soluklu olmadı lock'a çevirdik. Neyse dps mage in üzerinde iken, iceblock açacağı durum belli oluyor. Karşı takımın healerını izlediğinizde anlarsınız zaten, adam gibi izledikten sonra oyunu zatne mass dispelli boşa atmazsınız. 700 mü ne manası vardı zaten , sallanacak bir spell değil :D
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi bence :D
yani cidden 1 sn gec bassa ice blocka zaten inicek adam rogue dibinde sprintle e erken bassa ice blocka zaten adam hazirda beklio
aman ne bilim :P

tabi adamlar orda lan da oynuo allah bilir max 3 4 ms le oynuolardır lol demekki cidden iletisimde iyi
aman zenginin parasi zugurdun cenesi olayı :D

yordular bizi valla helal olsn :P
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
Xhunarion said:
Abi tamam ya, rogue alıyorum 3v3'e, kusursuz gibi setup. <3

frost mage - rogue - discipline/holy priest bu setup denedinmi acaba , Xunn? Çok güçlü olabilicek bir setup bence.

İşte onu diyorum. Priest/mage var, eski 2v2 partnerim bir rogue vardı, onu alabilirsem çok can yakarız. Mage warlock kadar mobile olmadığı için, bu setup'ta mage daha iyi, hani nerede locklar diyenler için. Bir bracket'tada top-notch olmayıversinler.

Rogue'un bombası bence üstüne abandığını tamamen oyun dışı bırakması bence. Yani rogue altındayken tıkanman işten bile değil. Ayrıca muti gidersen %20 fazla healing hedesi mi ne vardı, şukela.
Sosyal ağlarda paylaş

Rogue cidden boş bırakılacak bir class değil, genelde healer sınıfa veya locklara gönderiliyor roguelar blind gouge vs. vs. oyundan düşürüyorlar. Ama karşıda da rogue varsa o rogue healeri cc'leyen rogue'a yöneliyor ve onu kaçmaya zorluyor genelde.

Ben lock hunter kombosundan bir şey anlamadım özelliği ne onun bilen var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Ben lock hunter kombosundan bir şey anlamadım özelliği ne onun bilen var mı?

drain team bu işte. lock/hunter/priest hangisini boş bırakırsan bırak senin healerın manası gidiyor. hele birde priest oynamayı biliyorsa çok gıcık setup. nuke burst yerine kaçmaca kovalamaca şeklinde gelişiyor genelde oyun, uzun sürerse gg.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...