Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Perform Skillini en az 5 arttıran artifactler.

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

said:
SadButcher, 04 August 2003 12:16 tarihinde demiş ki:
Michael Angelo bi ara Türkiyeye gelmişti ve her nedense Asım Can Gündüz ün TV programına konuk olmuştu bende bunun üstüne dumur olmuştum

Yanlış hatırlamıyosam yamaha ilen bi anlaşması vardı. Onn için tur yapıyodu her yere.[hline]Bu mesaj bitmiştir. Lütfen bir sonraki mesaja geçiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Kemanların efendisi Stradivarius'un süper bi versiyonu:

Ve şu anki kullanıcısı Vadim Gluzman:

Bak nası sarılmış bırakmıyo. Stradivarus Community filan gibi bişi var. Stradi Society de olabilir. Neyse işte onlar süper violinistlere ödünç veriyolar bu aletleri. Öle bişi yani. Düşün artık kendine. Bak. Neyim ben diye sor. Nedir lan bu diye sor. Veya git bi lahmacun ye. Karışamam ne yapcaana.[hline]Bu mesaj bitmiştir. Lütfen bir sonraki mesaja geçiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi burda o kadar süper görünmüyo belki ama bu dünyanın en büyük (bildiim kadarıyla) enstrümanının bi parçası sadece. Anglican Kilisesinin orgu. 10.000e yakın borusu var! Oha.

Ahanda bikaç tane daha iyi görünen başka orglar:

[hline]Bu mesaj bitmiştir. Lütfen bir sonraki mesaja geçiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

Victor Wooten'ın abisi Reggie Wooten ki kardeşi kadar manyak bi heriftir; elektroda slap filan yapan bi adam değişik bi ürün.
Ahanda yeni aleti:
Çalınabilir mi? Adam çalıyo valla. Bunu çalmak için de en az 16 dex lazım.[hline]Bu mesaj bitmiştir. Lütfen bir sonraki mesaja geçiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

ulan myun daişi temöbelliğe vurdu adam 6 telli bass açlıyor alttaki perdeleri unutuyor... :P

velhasıl ben kendialetimden memnunum 4 telli idare eder resmini bulsbilsem koyacam ama yok
horace belkisen bulursun

Washburn XB-200 Groover Jackson design[hline]I know that the spades are swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart
Sosyal ağlarda paylaş

Bassistlerin meşur bi lafı vardır:
"four strings was enough for jaco" diye. Fakat çokdaişe yarıyo yani. Misal Myung işte Petrucci ne çalıyosa o da ordaBassla çalıyo hayvan.Dört telliyle zor o biraz biliyonmu.
İşte bassın olayını değişiren en önemli adam:
[hline]Bu mesaj bitmiştir. Lütfen bir sonraki mesaja geçiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

hayır sanırım sadece boya herşeyin üstünden dewam edio herşey yerinde gibime geldi sadece manyetikelr faln da boyalı.[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

demin senin koydugun resim açılmaıd ben yukardkai fenderden bahsediosun sandım[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

o önceki üstü ahşap kaplama aletin üstü farklı bi maddeyle kaplıdır.duyarlı olacak.ama gitarın geri kısmı ince bir ahşap kaplama ileyapılmış yani gitar full öyle bi tahta değil.kendi gitarımdan bliyorum ceviz gitar gerçek ahşap ama arkasını açtım kalınca bir ceviz kaplama içi pürüzsüz başka bi tahta[hline]I'm back , man......
www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

Evet top wood denen hadise. Güzel görünmesi için yapılır genelde. Body için ideal olan bazı odunlar var. Bi de üst kaplama odunlarının sustaini kötü filan olabiliyo gitmiyo yani yekpare olarak. Fakat yekpare akçaağaç veya maun olan aletler var. Çok şahane. Yalnız biraz dikkat etmen gerekiyo kullanırken.[hline]Mereba iyi günler. Scorpionlar saldırıyo da haber veriyim dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...