Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Perform Skillini en az 5 arttıran artifactler.

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

kenderlemeyler karıştırma lem beni :)
hem ben ötekilere de baktım...

9 telli bassı görünce sapıttım zaten...
en fazla 7 telli gördüm onlarda Türkiye'de üretiliyor

dediğim gibi post-modern sanatla müziğin sevişmesi sonucu oluşan oluşan varlıklar bunlar sonuç olarak...[hline]I know that the spades are swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart
Sosyal ağlarda paylaş

sana demedim zaten babacum. Ahh.. Bi warwickim olsa...

Aslında bi çekoslovak spector rebop'a
fitim ama işte hayal diil mi anasını manasını.[hline]Bu mesaj bitmiştir. Lütfen bir sonraki mesaja geçiniz.

[Bu mesaj horacegoesskiing tarafından 03 August 2003 21:57 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

hakim olmak ????

bi de şey onalrda farklı bi sandalye kullanılıo kaymalı adam saga doru hamle yapınca koltuk belli bi açıyla kayarak yana yatıo ki adam sagasoal dönsün.[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

Myung'ı niye geçemesin geçer tabi. LOL. 12 tel derken ya tek perde farklı çift telli 6 telliden, ya tek perde farklı üç telli 4 telliden misal veriyorum:

ya da chapman stickten bahsediyosun. Chapman stick touch gitar zaten. Bi de onun bodysi olan WARR diye bi alet var. Neyse büyük ihtimalle Gordian Knotta çaldığı alet olan stick o dediin.

Ahanda chapman stick'in en iyi kullanıcısı (Sean Malon'la beraber belki ama Tony Levin'le bi gönül bağım da var) Tony Levin:

Kendisi King Crimson'ın ve bisürü önemli grubun bassistidir.

Ayrıca yapım aşamasında olan bi 11 telli dışında çalınabilen o dokuz telli conklinlerden başka bass yok.[hline]Bu mesaj bitmiştir. Lütfen bir sonraki mesaja geçiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

horace den korkun bı bassı sewmiom dedim lafı yedirdi bana.[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

abi adam bass gitar calmiyo ki, adam bass sesi cikartan telli bir alet almis onu caliyo :)

affet kednimia san bir konu olan bass a girdim :P
Mike Portnoy rules! bass a karismam!

Ha 21st Century Schizoid Man den sonra da King Crimsn un bass ina saygi duyarim tabii[hline]28:06:42:12
That, is when the world will end
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de onu diyom işte myung'ın çaldığı da bundandı. Çok iddialı diil bunda gerçi ama işte. Myung'ın en iyi yaptığı 3 finger pluck. Baya da iyi yapıyo bezemenk.

Ayrıca Kreation of Light ve ProjeKCti dinle de KCnin önlünde eğil derim sana. :)[hline]Bu mesaj bitmiştir. Lütfen bir sonraki mesaja geçiniz.

[Bu mesaj horacegoesskiing tarafından 04 August 2003 11:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ahanda dünyanın ilk quad ve double neck gitarlarının mucidi, extreme insan Michael Angelo ve Quad'ı

Ha steve vai daha mı iyi çalıyo tartışırız bi ara.

Burda da iki manyak yanyana soldaki daha bi kaynana :P

Serbest çağrışım yapıyor ve Al di ve Joe ya geçiyoruz.

Hangisinin daha kaynana olduğunu sölemek beni aşar cumhur abi.
[hline]Bu mesaj bitmiştir. Lütfen bir sonraki mesaja geçiniz.

[Bu mesaj horacegoesskiing tarafından 04 August 2003 12:07 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Michael Angelo bi ara Türkiyeye gelmişti ve her nedense Asım Can Gündüz ün TV programına konuk olmuştu bende bunun üstüne dumur olmuştum (Themoor)[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Gafur" Clan Enforcer
"Story of SadButcher"

[Bu mesaj SadButcher tarafından 04 August 2003 12:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Konsepti daha fazla bozmadan Ovationa geçiyoruz. Bu alet akustik gitarların kralıdır. Aslen bi helikopter firması olan ovation, resonans yeni titreşimi en aza indirme çabasındaydı helikopter pervanesi için. Baktılar olcak gibi diil bari gitar yapalım da rezonansı maksimuma çıkaralım dediler. İyi ettiler. Ortada yuvarlak delik yerine 11-15 civarı (fazlası da var azı da var da optimumu bu aslında onnarın yalancısıyım) delik koyarak özel teknikle yapılan bu gitarlarda pis feedback olmaz, tadından yinmez. ayrıca yine trademarkı olan bi round back olayı vardır ki yandan bi resmini bulursam koycam hadi bakalım.

Ahanda arkası
[hline]Bu mesaj bitmiştir. Lütfen bir sonraki mesaja geçiniz.

[Bu mesaj horacegoesskiing tarafından 04 August 2003 12:18 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...