Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sezon 3 Arena takımları bilgilendirme

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Bu başlıkta Sezon 3 de ciddi anlamda kasıcak takımların bilgi alış verişinde olması,takımları hakkında bilgilendirme yapılması amaçlanmıştır.Böylelikle eksiklerimizi tamamlar ve merak edenler içinde ufakta olsa bir taktik öğretici zemin oluşturmuş oluruz.

Evet ben şu an chromaggus serverında 400 resilienceli bir Tauren warriorım var.(aslında benim değil arkadaşımın ama bende oynuyorum)Sezon 3 için kasıyorum.
başlangıçta 2v2 olarak başladım 2 gündür yapıyoruz ilk etapta paladinle başladım.Gear olarak iyi deildi ama 8-6 yapabildik.
Bu gece bir druid ısrarı üzerine aldım takıma 106 resiliencei vardı.
1572 ye kadar cıkarttık ratingi ama sonra druidin sıçışlarına geldik ve rating 1477 ye düştü.

Ne yapmalıyım sizce.İkisini de bırakıp iyi gearlı bir paladin ve ya resto druid mi beklemeliyim.Sabreden derviş misali mi yoksa 3 5 ne alırsam kardır mantığıyla 1 2 hafta idare mi etmeliyim.

Ayrıca varsa ki sanmıyorum ama aranızda resto druid veya paladin 2v2 chromaggusa beklerim.Bir warrior olarak gayet bilgili olduğumu ve eski bir mage olduğumdan yeterince hızlı oynadığımı bilmenizi isterim :)
Sosyal ağlarda paylaş

eğer druid partner bulursan, ki en iyi partner senin için ve partnerin yeni yeni classını oynayan biriyse;

sonny restoration 2.5k
final draft

movielerini izlemesini tavsiye et bence, çok güzel survival durumları var.

nickleri sonny diğeri de criss bu elemanların, armory vs bakılabilir sanırım.

ben daha başlamadım druidle s1 den eksiklerimi tamamlayıp warrior, o olmazsa lockla başlıycam.

başlamış olanlara gl.
Sosyal ağlarda paylaş

@ wissy

ben genel fikir kazansın diye dedim o movieleri, yoksa dediğin gibi bir sürü güzel örnek var warcraftmovies'de.

evet hafu'ya da izlesin.

ben o an aklıma gelen 2 tanesini yazdım işte random.

bir de feral'le güzel rating yapan deep feral 5 var eğlencesine izlenebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Resilience yaramaz sana diyen arkadaşları kınıyorum kın kın kın.
O resi sayesinde inanılmaz anlardan survive oluyorum.bazen paladin kendini zor kurtardığı anlarda kapıştıgım karşımdaki oyuncu beni öldüremiyor kıçını yırtıyor ve sonunda galip ben cıkıyorum.Ki zaten şu an ki paladin arkadasın gearı çok iyi deil 2 parça epix var :)
Ben ne kadar atack power crit artırsamda adamda zaten resilenceden gelen crit dmg absorb crit absorb gibi özellikleri var.benim takıcagım gemlerden bana taş çatlasa 80-90 ap + 2 crit falan gelir.
karşımdaki adam resi sayesinde yüzde 9 crit düşürüyor yüzde 16 17 dmg düşürüyor.ben buna 100 dmg 150 dmg fazla vursam ne olcak vurmasam ne olcak.

ayrıca resilience 1v1 de çok işime yarıyor.bg olsun dışarda olsun duelde olsun daha iyi oluyor.
Elimde Deeep Thunder var ki zaten proc manyağı bi silah.kazandığım zamanlarla basıcagım gemlerden daha fazla dmg vereceğim kesin.
Word alıp extra atak diyosanız 3.sezon puanım bi olsun öyle alırım.

bu arada olay direk takıma alıcagım arkadasımın classının seçimine yönelmiş.Teşekkürler bilgilendirmeler için.
Diğer tarafta diğer takımlar ne durumdalar şu an.

edit:ekleme
Sosyal ağlarda paylaş

2v2 de warriora saldıran takım kaybetmeye mahkum.

1. senin healerın var, ve sana sardırdğı/saldırdıkları için rahatsın.
2. ve önemlisi, rage problemin olmuyor, ve 2 kat hızlı kesiyosun.
3. enrage açılma şansı yüksek

Benim eski 2v2 takımımda warrior bt random ve t6 dps ile oynuyordu, ve merciless ten çok daha hızlı sonuç alabiliyorduk. Ve dediğim gibi, daha ona saldıran olmadı, tüm dps benim üzerimde oldu hep.

Resilence anca, ben ölürsem(paladin), o tek başına kaldığında işe yarar. Çünkü eğer 2v2 de healer ile oynuyorsan, healer ölmeden dps'e hele hele warriora dokunan %95 kaybeder.

Ama bahsettiğin gibi senin healerın fazla dayanamıyorsa, durum değişebilir.

Ve arena için en iyi healer 2v2 için kesinlikle druid. Gearı çokçok iyi olmasada iyi oynayan, adam kitelamayı bilen druid, muhteşem işler yapabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Dicip priest + warrior en lamer bıle ılk 50 ye oynuyor hafif kite ve timing heal.Varsayım yapmayı sevmeyen adamım cunku neyın ne zaman olcagı bellı olmuyor buda zamanla kazanılan bırsey.

ama prıest ısını bıldıkten sonra gerısı hıkaye oluyor 2v2de.

Kite yapabılen ve MB yada MC kullanabılen prıestler harıkalar yaratıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

-Wissy said:
0 Resil PvE gearla giren Warrioru 3 Cyclone + Feral Charge + Bash suresinde keserler yalniz...

Emin ol bu sürede pve warrior pvp yi kesiyor. Tabi bu gear dan gear a ve en önemlisi şansa göre değişir.

Duruma paladin açısından bakarsak, bubble-heal, druid stun-heal, trinket-heal, bayaa seçeneğim war. Zaten feral charge yiyen paladin arena yapmasın bence.
Sosyal ağlarda paylaş

390 resilince a3 kafa+eldiven kalanlar a1 silah a2 mace shadow pri kafada +18stam %5 stun resist ve +12 dmg gem var diger itemlara omuzluk ve cheste + alınacak sekilde gemler takılı vaziyette diger itemların hepsi off hand ve wand haric pvp item ınbuffed 9941 hp var iyi mi yoksa gem olan yerler set bonus olarak alınacak +3-4 residen vaz gecip +12 stam mı yuklensem hangisi daha iyi ve shadow pri + frost mage nasıl 2-2 icin
dmg 870 lerde falan pvp trinketı alsammı yoksa yeni pvp itemlarımı alsma +3-4 stam ve resilince icin deger mi acaba
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...