Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

I'm Coming

Gorgo

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Warden'im dün itibariyle Lvl 22 oldu iki tanede mid kestik Realm point de aldim. :)

Allah herkese nasip etsin inşallahhhhh (Laf Resh'e dir)

Ben Paticikdeki Warden Temp'ine uyarak Realm puanı ile Long Wind aldim fakat sonra bu ability'i guildimdeki arkadaşlara ve başka tecrübeli daoc oynayan arkadaşlara sordum (İşi ters yaptım ama :P neyse)
Herkes bu ability'nin bir halta yaramadığını filan söyledi. Bende paticikteki Warden temp'i hakkında tereddütte kaldım. Arkadaşlar en iyi veya Warden için en iyi Real Ability'ler nelerdir? vede Final Spec'im ne olmalidir?
Şuan için Level 22 yim
Nurture 22
Blades 12
Regrowth 7 (+5 Setlerden)
Parry 8 (Galiba)
Nasıl olsa lvl40'da bir respec hakkım daha var yanlış olsamda doğrulari yazarsanız sevinirim

Saygılar...[signature][hline]"Dünya Nasıl Olması Gerekiyorsa Öyle Kendini Kurtaramayanı Kimse Kurtaramaz"
Sosyal ağlarda paylaş

gladric bence adam exp grouplarinda longwind in bir yararini goremez :) bir halta yaramayacagini ben soyledim bu lvl lari icin. acuity alsa cok daha iyi olur daha fazla mana...[signature][hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (DELETED)
Excuse Me lvl50 infiltrator - Grandmaster Tailor
(DELETED)
Excuse Me lvl45 Savage (FotM) (DELETED)
Excuse Me lvl 46 Briton İnfil (DELETED)
Excuse MeBuTiAmADoctor lvl 50 Celt Druid rr3L0(HAPPY NOW!)
Sosyal ağlarda paylaş

hop hop öyle işine yaramaz falan filan demeyin Lvl29 um bugüne bugün :p
Arkadaşlar ceti'ninde lafını dinleyerek realm punlarımı Lvl40 lara kadar biriktirme karari aldim.
House zone u görmek için bir update gerekiyormuş bu update kc mb?
vede dragon kesince içinden respec taşları çıkıyormuş bu taşlar piyasada bulunuyormu? yani playerlar kendi aralarında bu taşlardan satış yapıyormu? Yapıyorsa ne kadara gidiyor bunlar?

Ha bide dün yani pazar günü başımıza gelen bir olayı anlatiyim dün 8 kişilik bir grup Druim Cain de frontier kısmında irewood kesmeye gittik tüm lvl'ler 27-29 arası ve grup ; 2Warden , 1Druid , 1Bard , 3Ench , 1 Eld 'den oluşuyordu. Neyse güzel güzel kasarken Alb bir wizard geldi. Gerçi wizardmı onuda bilmiyorum mezz koydu vede hayvan gibi büyüleri vardı zaten herkesi büyü ile kesti neyse adam bi güzel işini bitirdi. Biz on dkka sonra tekrar aynı yerde kasmaya geri gittik bi beş dkka sonra da adam geri geldi /surrender yaparak geldi oturdu aramıza kasmamızı izlemeye başladı neyse herkes birbirine emotes lar yapıyor filan biz kasıyoz buarada , bizim grupdan bir arkadaş iki arkadaşını cağırdığını söledi gelen arkadaşlarından biri 42Enc biride 40Hero bunlar yaklaşınca baktım bizimkiler başladılar bufflara zartlara zurtlara neyse yuksek levelli arkadaşlar geldi ve anında savaş başladı. Alb'in zaten bir yaratığı var anasını satiyim bana mor gözüküyor böyle hayalet tipinde bir yaratık adam grubu kasarken incelediği için ilk beni sonra bardla druidin işini bitirdi. (Tek büyü darbesi ile öldüm zaten). Arada mezz de koydu bilmediğim her bir boku koydu ve 10 kişiyi de kesti ha pardon aramızdan bir tek Eld olan arkadaş kaçtı lvli düşük olan diğeri cenaze :P

Buda böye bir Newbie Frontier Anısı olsun

Saygılar...[signature][hline]"Dünya Nasıl Olması Gerekiyorsa Öyle Kendini Kurtaramayanı Kimse Kurtaramaz"
Sosyal ağlarda paylaş

eee bas bas bağırdık burda yardım edin yeni başlıyoruz ne açalım diye!! On kere char açtık sildik. her yardım istediğimizde, seçeceğimiz class hakkındaki sorularımıza cevaplar hep olumsuz oldu herkes önerdiğimiz classların hep kötü taraflarını yazdı bende o piti piti karameli sepeti yaptım :P

Sosyal ağlarda paylaş

boş bıdıbıdı yapmışlar sana yazık olmuş seninde elin uğursuzmuş be o piti pitiyle en azinda hero filan seçer insan :P
warden ne druid gibi heal edebiliyo ne bi melee class gibi vurabiliyo bi bt ü işe yario peh neyse belki seversin sen hehe[signature][hline]||

[Bu mesaj SeriaLKilla tarafından 19 January 2004 10:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Daocun sitesinde character builder2 de solda skill point lerin altında bonus points var acaba bonus point nedir? nasıl kazanılır.

saygılar...[signature][hline]"Dünya Nasıl Olması Gerekiyorsa Öyle Kendini Kurtaramayanı Kimse Kurtaramaz"
Sosyal ağlarda paylaş

Kişiye göre çok değişiyor karakter seçimi. Bana casterin verdiği keyfi sana stealther veriyor felan. Ve herkes deli gibi karakter dener, /level geldikten sonra sadece karakter deniyen 3 lvl 50 si olan adamlar biliyorum. Warden sevmezsen başka şeyler açarsın, hem bu sefer paran olur, /level dan faydalanırsın, her zaman farm gruplara girersin vs. vs.

Bence warden iyi bir ilk karakter seçimi...
Edit:Bildiğim autotrainler
ranger/scout bow (evet hunter bir halt auto etmez)
NS infil SB stealth
Paladin chant ?? (bundan emin değilim yanlışsam süzeltin)
Warrior axe/sword/hammer
Bildiğim kadarıyla warden bir şey autotrain etmiyor, yani bonus puanın yok.

Saygılar.[signature][hline]Fui - Up & Coming Shade
Laimes - His Dumb Bot

[Bu mesaj Orf tarafından 19 January 2004 16:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Herhangi bir server da lvl50 char in varsa /level komutuyla istediğin class a lvl20 olarak başlayabiliyorsun. Bazı istisna serverların kimi realmlerinde popülasyonu dengelemek için lvl30 da yapılabiliyor.
Bu arada lvl40'da nasıl olsa respec var diye yanlış bir spec e yönelme. lvl40'da tek skill ini respec yapabiliyorsun.

49 Nurt 42 Regro geriside blunt/parry canavar gibi spec ;)
Ama bu oyunda Hibernia'da oynamış olan en tecrübeli oyuncuların oynadığı class Warden olduğundan onlar ne derse doğrudur diyim.
[signature][hline]Borges
Enchanter
Kerghan lvl50 Animist
Duman lvl50 Valewalker

[Bu mesaj Miguel tarafından 19 January 2004 17:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aziz cok iyi gidiyorsun arkadasim. sen yolundan sasma wardenda devam et... su ana kadar gordugum her hangi bir warden DL ye geldigi gibi group buluyor sn yede. tabiki daha once grouplarda hadi afk kardesim diyip buble acip gitmediyse :=)
bak simdi warden i 50 le ilk once /level 50 command ina ulas. sonra lvl 20 charlar acar acar denersin boyle. canin sıkıldıgında battle ground icin direk lvl 20 acar eylenirsin falan...
ondan sonra iyi cevre yaparsin....... bir baska charin oldugunda yuksek rr grouplarada alirlar ve ya ne biliyim yahu azo warden i soksana emain e gidicez falan diye msglar alirsin.. :) bu arada ben hic savasamiyorum mal miyim druid actim? hayir... heal atmak group u hayatta tutup birseyler basardiklarinilarini gormek ondan sonra ozelden gelen "omfg really thanks, good timing,healing" msg larini okuyup agzim kulaklarima variyor falan.. benim 39 nurture 35 reg 12 nature spec imle dalga gecenler ise yaramazsin %50 res le diyenler rvr de olduklerinde ve reslendiklerinde benden aldiklari yellow bufflar yuzunden tapar duruma geliyorlar ozur diliyorlar falan filan.. "sorry, u are handy :P" falan gibi msg lar geliyor. rvr ye cikali daha 3 gun oldu ama LA ve vengance grouplarina druidleri olmadigi anda giriyorum yanimda benden daha yuksek rr druid olmasina ragmen.. insanlarla iliskiler cok onemli. herneyse devam et sen kimseye kulak asma.. power play!!![signature][hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (DELETED)
Excuse Me lvl50 infiltrator - Grandmaster Tailor
(DELETED)
Excuse Me lvl45 Savage (FotM) (DELETED)
Excuse Me lvl 46 Briton İnfil (DELETED)
Excuse MeBuTiAmADoctor lvl 50 Celt Druid rr3L4(HAPPY NOW!)
Sosyal ağlarda paylaş

Eywallah moralimi düzelttin :p Bu akşam 31 yaparım... Bg3'e ne zaman girebiliyordum?

Birde C.Mine da adam gibi kasabilmek için Lvl kaç olmak lazım. ya frontier de ölüyoruz durmadan dünde herifin biri geldi irewood keserken tüm grubu reskille bağladı valla lvl 50 oliyim ilk işim yanıma bir Ns alıcam gidicem Mid veya ALb newbie kasma yerlerine geçicem ağacın arkasına İzliycem bi güzel gebermelerini nedir bu yaw

Sosyal ağlarda paylaş

Us de oynuyorsan CM ye istediğin levelde gidebilirsin çünkü CM de adım atacak yer yok :) PL grupları artifact kasanlar v.s. en azından benim oynadığım server da durum böyle. frontier de exp kasarken bonus aldığına göre ölme riskinide göze alıcaksın. gerçi aklı başında bi lvl 50 grey con birine girmez çünkü alacağı rp nedir ki. etik olarak uygun değildir :)[signature][hline]Koroglu ZorbeyinOglu Hero of Bedevere/BlackStar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...