Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SI Mid / Bonedancer - Savage ??

Thalion

Öne çıkan mesajlar

Evet US de oynayan arkadaşlar sanırım bu class'ların lvl50 leri ile karşılaşıyorlardır RvR da.. Gözlemliyebileniniz oldumu acaba iyilermi.. RvR için uygun classlarmı.. vs..

Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatırlarsa sevinirim..[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden [R.I.P]
RnZ lvl50 Skald RR4L9
Ezz lvl42 Runemaster
Excalibur | Midgard / EU

Sosyal ağlarda paylaş

ben paladinle savageye %10 dmg werdim we geberdim adam evade show yapt1
adamin normal vurusunun kombosu stun1yo
evade sonras1 wurus area dmg werio
bonedancerda ayakl1 ordu
4 tane pet ç1kar1yo comandan öldümü adamda ölüyo dier petleri falan is healliyo[hline]Nurse Brelenor,
Cleric
Sosyal ağlarda paylaş

ya soyle desem....
bana gri bir savage beni ezdi...
large shield i olanlar durumu kurtarir ama small shield 4 yumrukdan sadece 1 ini block edebiliyor.. adam okus gibi evade etti.. 35 34 falandi lvl i galiba ama beni melee de aldi...[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya ShiningEyes..... Albion Scout /Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

Bu akşam dayanamadım sırf SI için kapalı olan acc'ımı açtım, şu anda lvl 8 bi Savage'ım var, gayet keyifli bir class ileride evade'ler arttıkça çok daha zevkli olacağa benziyor.. %5 can kaybetmeden sarı solo alıyorum..

Şimdilik 2h great axe kullanıyorum lvl 20 de Hand-to-Hand respec'liycem.. armor ve silahlarımı %99 qua crafted yaptırdım gayet de iyi dmg veriyo.. bakalım ilk izlenimleri BG de alırız artık.. sizlere de aktarırım buradan nasıl birşey olduğunu.. lvl 50 savage'lara sordum gayet zevkli olduunu söylediler artık 50 ye kasacak takaati kendimde bulabilirsem yazısını da hazırlarım :)[hline] MCP | MCSE | CCNA
RnZ lvl50 Skald RR4L9
Ezz lvl42 Runemaster
Excalibur | Midgard / EU

Sosyal ağlarda paylaş

lol bu arada kobold açtım, güzel süpriz olur artık RvR da millete ufacık şey çatır çutur gömerken :)

Burdakilerden örendiğime göre Bezerker'i duel'de alıyormuş !! hoş tabe

[hline] MCP | MCSE | CCNA
RnZ lvl50 Skald RR4L9
Ezz lvl42 Runemaster
Excalibur | Midgard / EU

[Bu mesaj Thalion tarafından 16 Mart 2003 00:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bana gri olani beni dovdu diyorum haradrim..
2 sb olduremedi svasud da... bi savage agzima sicti.. bi buyu cast etti daha evasifmi ne oldu falan diye birseyler yazdi sonrasi allah kerim oldu zaten..[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya ShiningEyes..... Albion Scout /Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

30 sec duration'lu Evade'e artı veren Parry'ye artı veren, DMG add, haste, slash/crush/thrust resist veren chant'ları var

hepsini aynı anda kullanmak akıllıca değil power'ı yok char'ın %5 health'ini alıyo cast ettiğinde.. ilginç bi char ama zevkli daha evade 1 de evade chant'ını açtıım zaman it gibi evade ediyo evade 4 + advanced evade'de kim neler yapar :)[hline] MCP | MCSE | CCNA
RnZ lvl50 Skald RR4L9
Ezz lvl42 Runemaster
Excalibur | Midgard / EU

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 17 Mart 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
animist ae vurmuyo
ae vuran buyusu war
ranged pet uzerine atılan verdant spoecte[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği Başkanı

Ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'yleh wgah'nagl ftgagn
I am not fat you asshole, I am just big-boned.
Screw you guys; I am going home.
You must respect my authoritaaaaaaa.
BonePART Losthope of Hun - Kay Server - Level 43.5 Drunken Friaa -(Back to business)

[Bu mesaj BonePART tarafından 17 Mart 2003 12:36 tarihinde değiştirilmiştir]

Arboreal spec de ae atan turret var.
Ayrıca Animistlerin sadece DD büyülerine dikkat çekiliyor.
Verdant spec de bladeturn, dam. absorb, mele healt absorb gibi büyü ve mantarcıklarda mevcuttur .)[hline]Borges
chanter
lvl33 Bahçıvan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...