Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SwgEmu + SOE Swg Ayni Harddiskte

Netcafe

Öne çıkan mesajlar

Evet Arkadaslar İlk Olarak Patchleri Ve Makrolarinizi Güvenli Bir Yere Alınız :)

1.Adım:Denetim Masası==>Program Ekle/Kaldır==>Star Wars Galaxies==>Kaldır

yaparak bütün herseyi registrylerde dahil siliyoruz...

2.Adım:Simdi Star Wars Galaxies'i tekrar yüklüyoruz.

KESİNLİKLE SWGYİ VEYA LAUNCHPAD'İ CALİSTİRMAYİN!

3.Adım:Yükleme bittikten sonra kurulan bütün dosyaları kopyalayınız.

Sonra NGE icin ayrı bir dosya yapiyoruz.
C:/Program Files/StarwarsgalaxiesNGE şeklinde mesela.
ve kopyaladıgımız dosyaları bu dosyaya yapıştırıyoruz.

ve simdi normal emu icin kullanacagimiz star wars galaxies dosyasının adını test icin degistiriyoruz. ( ne yaparsanız yapın aynı isimde kalmasın yeter )

sonra masaüstünde kısayol şeklinde bulunan Launch Pad'e tıklıyoruz ve pop-up seklinde bir pencere acılıcak önümüzde ve swg dosyalarını yeniden belirlemenizi istiyicek.

Sizde StarwarsgalaxiesNGE şeklinde adlandırdıgımız nge icin olan klasörü sececeksiniz ve nge hazır olmuş olucak.

Daha Sonra Test icin ismini degistirdigimiz star wars galaxies ismini normala ceviriyoruz.

Ve Hem NGE Hemde SwgEmu Calistirabiliyoruz...

Not:NGE'de Biraz Patch Sıkıntısı Yaşanabiliyo.O Yuzden En İyisi Complete Advantures Cd/Dvd'siyle Bu İşlemleri Yapmak...

Saygilar Sevgiler :)
Sosyal ağlarda paylaş

aynen devam ediyorum :) calışmalara ama sonuç olarak bizde bir nevi swgemu devlerine baglıyız yani onlar ilerleyemedikce bizde büyük ilerlemeler yapamıyoruz sadece bugları falan fixleyebilirsek onlar gönderiyoruz onlarda sagolun bizde bu bu bu bugları bulduk alın fixleyin diyo falan öle herkez yardımlaşmayla birbiri kolluyo :) yani devam ama yavas yavas :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...