Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni char

tunca

Öne çıkan mesajlar

ben şimdi uzun bi aradan sonra daoca tekrar başlıcam. şu anda yüklüorum ama karakter hakkında tavsiyelere ihtiyacım var.
rogue türü bişey istiyorum, çift elli katana türü bi silah kullanmak istiyorum, ve çok hızlı olmasını istiyorum yani az az ama hızlı hızlı vuran bi karakter lazım. böyle critical strike, stealth varsa poison vuran skilleri olmasıda tercih sebebi

şimdiden yardım eden herkeze teşekkürler
shrouded isle var bu arada

[signature][hline]Ne kadar yükselirseniz uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsünüz.

[Bu mesaj tunca tarafından 13 January 2004 18:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm başlangıç sınıfı olarak rogue ama ondan sonra hangisini seçmeliyim potansiyel classları yaziyim ben siz en uygununu seçmeme yardımcı olun =)

Blademaster
İnfiltrator
Nightshade
Hunter
Shadowblade
Warden

öncelikli şartım katana yada benzeri bir silah çift elle kullanması
şöyle pvp dede güçlü birşey ollursa iyi olur. bütün realmarın stealtherları aynı değildir heralde birisi kesin daha iyidir. en iyi class hangi realmdeyse o realmi seçicem yani daha belli değil

[Bu mesaj tunca tarafından 13 January 2004 18:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm sanırım benim istediğime en çok uyan shadowblade
çift elli kullanabiliyor
criticall strike var
envenom var
silah olarakta sword skillini seçicem yardımlarınız için teşekkürler

bu arada ben şimdi yükledim oyunu accm kapanmıştır şu anda hangi siteden active ettircem onada yardım ederseniz daha bi bahtiyar olurum

[Bu mesaj tunca tarafından 13 January 2004 18:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende infil tavsiye ederim.assassinler arasinda karakter bakimindan en guclusu infil. thrust spec gidersen guzel isler basarabilirsin. slash gidersende shadowbladelerle dalga gecersin.ama thrust tavsiyemdir. :)[signature][hline]Absolut, 12 January 2004 19:05 tarihinde demiş ki:
Ben uzaylıya uzaylı demem o uzaylı bize merhaba demedikçe.
Forumun cop kokmasina karsiyim.
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©
Sosyal ağlarda paylaş

hmm peki şimdi classa göre değiişiyo ne tür silah kullanabilidği katana türevi silahları en iyi hangisi kullanır yada şöyle sorayım
blades mi iyi
slashing m
yoksa swords mu ?[
edit: mesajı attığımda devaplanmış zaten o zaman thrust infil açıyorum son karar olarak yardımlarınız için teşekkürler
edit2:biei infiltratorun skillerini yazabilirmi

[Bu mesaj tunca tarafından 13 January 2004 18:37 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj tunca tarafından 13 January 2004 18:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sole soliim crit skilin ne kadar yuksekse vuracagın crit stayl damageler o kadar yuksek olur benim tavsiyem
50 trusth
44 cs
35 stealth
35 evanom
rest dw
bolelikle obscure kullanabilion obscure ne diye soracaksan heralde lvl 18 sw stayl olmalı offendini artırıyoe bolelikle evade edme oranın artıyor bence rr5 e kadar en iyi spec bu yinede degisik fanteziler var tabe :)[signature][hline]Konhart 50.8 Necro
Mosqi 50 İnfil 4L3
Coming soon 50 reaver
Sosyal ağlarda paylaş

baslangic olarak briton irk i 10 dex 10 con 10 str ver
spec olarakta 44 slash 39 cs 36 dw 34 stealth 34 envenom u hedefle :) yardira yardira cosarsin... tabiki tempindeki qui yi main combat weapon a koyup pa yi bastard sw ile atacaksin falan filan fantastik dmg lar vurabilirsin :))[signature][hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (DELETED)
Excuse Me lvl50 infiltrator - Grandmaster Tailor
(DELETED)
Excuse Me lvl45 Savage (FotM) (DELETED)
Excuse Me lvl 46 Briton İnfil (DELETED)
Excuse MeBuTiAmADoctor lvl 50 Celt Druid rr3L0(HAPPY NOW!)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...