Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Everquest VS Daoc

Sorj

Öne çıkan mesajlar

Ya şimdi annem Eq oynamama izin vermiyor =) yani kızıyor annem ne bu falan diyor daoc la değiştirmeyi düşünüyorum (sırf anneme kıllık olsun die :D) daoc alıp oynicam =) Eq ile takas etmek isteyen olursa Everquestin şeylerini söyleyem
Box 3 cd
Exp Packler
The Ruins Of Kunark
The Scars Of Velious
The Shadow Of Luclin
Last Dungeon Of Norak (yani 1 bide gelecek exp pack eksik)
Karakterler
Antonius Bayle : 32 Druid Wood Elf
Kane Bayle : 42 Druid Half Elf

Bunu almak isteyen yada takas etmek isteyen olursa seve seve severim :D seve seve kabul ederim (si şart box şart olmalı) ayrıca 1 aylığı ödenmiş sanırım farkında olmadan uzatmış olabilirim (yani kendi otomatik cekiyorya yanlışlıkla cekmiş olabilirler sorun değil) varsa Buraya mesaj atsın[signature][hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

ben düşünürdüm ama karakterlerin çok ezik =P[signature][hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+
Excalibur - Non-Guild | Hibernia / EU
Dogan lvl50 The Bard RR3+
Excalibur - Celtic Fist | Hibernia / EU

unity100, 01 November 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaşıtım olduğunu düşünerek azda olsa hak veriyorum ama genelde herkezin önünde söylersen böle kutu pense acı varmı acı gibi dalga geçerler herneyse ben oynadım eq hiç beyenmedim şöle düşün eq x 10 = daoc sonuç Daoc Rullz[signature][hline]Elgra The Alemin Kralı Pekeman
And İntroducing PekeDeks
Nolmuş 89'luysam!!!
Eeee Ne Alaka?
Kel Alaka
PUHAHHAHAHAHAH!!!
:yapma: :yapma: :yapma:

[Bu mesaj Romario tarafından 18 January 2004 19:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

asdkjahsd
bi msj da dağıtmışım topici
32 ve 42 olduuna bakmadım zaten ben iki ayrı serverda iki druidin manasını anlayamadım diim[signature][hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+
Excalibur - Non-Guild | Hibernia / EU
Dogan lvl50 The Bard RR3+
Excalibur - Celtic Fist | Hibernia / EU

unity100, 01 November 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 18 January 2004 19:46 tarihinde demiş ki:
ayrıca neden dalga geciyorsunuz sanki daoc oynamadım neyin ne bok oldugunu bilmiyorum ALLAHIM YA! tavrınıza sokam sizin hemi!

Kimsenin Sana Tavır Aldığı Yok Ben Sadece Şahsi Fikrimi Söyledim Ama Böle Sokam Mokam Dersen Bende Yeterince Kabalaşırım(not:lütfen bi yetkili bu thread i kapasın burası tartışma ortamına meyilli)[signature][hline]Elgra The Alemin Kralı Pekeman
And İntroducing PekeDeks
Nolmuş 89'luysam!!!
Eeee Ne Alaka?
Kel Alaka
PUHAHHAHAHAHAH!!!
:yapma: :yapma: :yapma:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...