Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Star wars filmi ve dizisi!!

behran

Öne çıkan mesajlar

Spidee said:
Bu sinemada oynayan Clone Wars, bildiğimiz animasyon Clone Wars'un 3D Anim haline getirilmişi değil mi?

Bu onun devamı.
Filmi salı günü ön gösteriminde izledim. Sinema'da oynamayı haketmeyen bir yapım. Direk dvd de veya tv de oynamaıs yeterliydi. Ayrıca bu film aslında sonbaharda yayınlanmaya başlayacak yeni clone wars'ın ilk bölümü. 100 bölüm olarak tasarlanmış aynı şekilde animasyon olacak bir dizi.
Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:
Spidee said:
Bu sinemada oynayan Clone Wars, bildiğimiz animasyon Clone Wars'un 3D Anim haline getirilmişi değil mi?

Bu onun devamı.
Filmi salı günü ön gösteriminde izledim. Sinema'da oynamayı haketmeyen bir yapım. Direk dvd de veya tv de oynamaıs yeterliydi. Ayrıca bu film aslında sonbaharda yayınlanmaya başlayacak yeni clone wars'ın ilk bölümü. 100 bölüm olarak tasarlanmış aynı şekilde animasyon olacak bir dizi.

ben desalı izledim. hayranlar zorladı diye sinemada çıakrdılar abi zaten yoksa çıkarmıcaklardı
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bi de saçma diyaloglar hakkında:

İki general konuşuyor. Anakin ve Obi-Wan. Destek gemisi gelmiş. Laflar şöyle:

-Aman tanrım destek gemimiz geldi bu daha fazla asker demek
-Daha fazla asker ve daha fazla malzeme ile rahatlarız

hadi yaa :D

ulan iki general böyle konuşur mu, tabi kaybedersiniz savaşı :D

Tabi diyalogları direk geçiremedim ama bu kadar saçmaydı aynen :)
Sosyal ağlarda paylaş

izledim ben ve beğendim.

cok mantıklı bişi yapmışlar zaten, kimse böle bi produksyondan star wars evrenını derinleştiricek bişi beklemesin zaten, ve sanmıyorumki kimse daha fazla starwars aksiyonuna hayır diyebilsin.

karakterler acısından oldukca tutarlı geldi bana film olaylar acısındanda öle sevdim yanı genel olarak.

animasyon kalitesi iyi değildi, ama stilizasyon modeller texturelar ışıkladırmalar cooooook guzeldi, demek istediğim hareketler yeterınce vurucu değildi ama statik goruntu olarak cok başarılıydı, özellikle tiplerin tam kıvamında karikatirüze edildiğini düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...