Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2.3.2 ve Class Değişiklikleri

axedice

Öne çıkan mesajlar

tekrar okudumda gaza gelmisim lol
2500 tickleyemez sanrm lol

yada ticklemesi icin spell penetration ilk cıktıgında nasi calisiosa ole calismasi falan lazım yada ne bilim warlock curse falan filan atcak abarti seyler takilcak sora su gem kullandiginda dmg veren trinket acilcak ustunee diger trinket acilcak falan filan yapilcak o zaman belki ama yinede zor gibi gozukuo.

ama 1800 yapilir yani cok rahat yukarda dedigim sekilde
Sosyal ağlarda paylaş

Bi dakika konu acayip dağılmışta, birincisi benim söylediğimin PvP ile zerre alakası yok. ikincisi ben arcane tickindende bahsetmiyorum. Normal bir 8 dakilık boss fightında %80 civarı bir dps time ile 700k damage yapmaktan, sonuç olarak dpsinin 1800 damage/saniye olmasından bahsediyorum. Bir yanlış anlaşma oluşturduysam özür dilerim.

Örnek olarak burdaki fightta 6 dakika süren bir bossta %95 dps time ile Narquezin 332k damage'i "971 dps" ile yapması gibi bişey kastetiğim.
Sosyal ağlarda paylaş

-Wissy said:
Marveloth said:
Oha 1800 tick atamaz arcane missiles abarttınız iyice. 900 spelldamage ile ben arenada 700-crit 1100,1200 tickliyorum. ap yi saymadan. Adamda resilence varsa 500 500 tickliyo.

:)

Resillience sadece criti etkiler. Resili yuksek adama critsiz vurdugun dmg degismez.

:)

Arcane missle dot gibi mi sayılıyor acaba ?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla aylardır arcane missile kullanıyorum. Bana bu büyüyü öğretmeye kalkmayın. Zaten arkadaş da kendi cevabını vermiş. ''lol''

Arcane missile da crit koymadan zaten adamı kesmen zor. Resil burda devreye giriyo. Ben adama crit koyamıyorum. Crit koyamayınca da çok düşük kalıyo damage. Şimdi arenadan bahsetmiyosak karşımızda bi fire elemental varsa ozaman zaten tartışmamıza bile gerek yok. 1 missile da mobb kesersin. Yani tartışıcak bi konu verin ozaman ona göre savunma yapalım. R ile başlayan arkadaş sben arenadna bahsediyorum. 2500 fln olmaz diyorum sen hyr olur diyosun. Sonra ben arenadan bahsemedimki diyosun. Benim mesajıma karşı çıkıyosan demekki arenadan bahsediyosundur.

Herneyse. Arcane missile ile 2500 tickleyen bi mage varsa gösterin bana.. 1800 bile zor. Gösterin işte şu arkadaş 1800 tikliyo her seferinde diye. Zor öyle bişey.
Sosyal ağlarda paylaş

@marveloth
o rakamlara zaten critsiz ulaşamassın onu biliosundur diye solemistim

ayrica yani okuorm tekrar yazdiklarimi ulan benmi yanlıs adama cvp verdim falan die yok bi yanlıs..

yaw ben arenada 2500 ticklio die bise dedimmi allah askına?sen dedin 2500 tickleyen mage gordum die bende ona nasi olabilecegi hakknda yorm yaptm.

[bu kadari yeterli geldi bana son 2 mesajinin -bag]
Sosyal ağlarda paylaş

marveloth said:
Oha 1800 tick atamaz arcane missiles abarttınız iyice. 900 spelldamage ile ben arenada 700-crit 1100,1200 tickliyorum. ap yi saymadan. Adamda resilence varsa 500 500 tickliyo.
smiling smiley

acık acık dmeisinki resilencesız adama 700 normal resilencelı adam 500 normal vuruyorum. deki yanlış yazdım pardon neden uğraşıysun uğraştırıyosun
Sosyal ağlarda paylaş

Ben demişim said:

Reumer Demiş. said:
1800 arcane ticklio valla BT droplari 12 spell dmg gemleri falan bide arcane power acinca imp arcane missile ticklio cidden ole

Konu ne? Arenada tikleyen arcane missile. Ben ne demişim. Sen bana nasıl cevap vermisşin. Sonra da.

Sonradan da böyle demişin said:
Ya marveleloth son mesajları okumayi birakip butun mesajlari okurmusun?zaten ben arena daki magelerden bahsetmiyorum.orda hep varsayımlardan bahsediyorum adam gibi okursan anlarsin yazdiklarimi.

Tartışmadan anladığınız buysa alın. Harcadığım zamana yazık ama olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
marveloth said:
smiling smiley

acık acık dmeisinki resilencesız adama 700 normal resilencelı adam 500 normal vuruyorum. deki yanlış yazdım pardon neden uğraşıysun uğraştırıyosun

Demekki blizz farkında olmadan resil e damage reduce özelliği de vermiş. Ben vurduğum damage a gördüğüm gözüme inanırım. Karşımda resil setli adam varsa ve ben ona daha düşük vuruyosam sorun bende değil. (arcane resist veren bi buff yok ortada)
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım cidden geriliorm ama.

1800 dmg vurulur diyen ilk senmisin?diilsin.sana cevap vermedim orda başkasına cvp verdim..adam arenadan bahsetmiodu bende bahsetmiodum dogal olarak..

sen kalktın 1800 e ulasilamaz dedin.ne biliyim ben senin neden bahsettigini..bende sana dedimki 1800 e BT droplariyla ulasilabilir.sonrada nasi ulasilabilecegini soyledim.

biz orda arenadan bahsetmiyoduk sen kalktin atladin ortaya mesajlari okumadan..sonrada hatali biz olduk.

ne diyim arkadasım.haklısın kusura bakma.ben biraz acemiyim anlamıorm..sen dogrusunu bilirsin.hadi gorusuruz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...