Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiyeden başka hangi ülkelerde...?

karpuz

Öne çıkan mesajlar

kopya program ve kopya cd kopya windows vs vs bu kadar engellenemez ve bu kadar yaygın durumda? merakımdan soruyorum... ingiltere, amerika da vs büyük yaptırımları olduğunu duymuştum korsan dvdymiş vcd ymiş oyunmuş yazılımmış hepsinin... valla Sokakta "Ekspi Eskpi Eskpi Birilyon Birrilyon birrilyon" diye bağıran tipler yoktur heralde ingilterede... hehehe türkiyeden başka hangi ülke/ülkelerde böyle?[signature][hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau
Sosyal ağlarda paylaş

uzun olurdu diye yarısını yazdım... Türkiyeden başka hangi ülkelerde kopya yazılım, oyun, dvd vs ye bu kadar göz yumuluyor? yazsaydım hoş durmazdı... ben de kıl oluyorum ama elim mahkum... özür...[signature][hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 17 January 2004 09:30 tarihinde demiş ki:
uzun olurdu diye yarısını yazdım... Türkiyeden başka hangi ülkelerde kopya yazılım, oyun, dvd vs ye bu kadar göz yumuluyor? yazsaydım hoş durmazdı... ben de kıl oluyorum ama elim mahkum... özür...

Yok be abi. "Diğer ülkelerdeki kopya CD..." yada "Kopya CD..." yazsaydın olurdu.[signature][hline]Başlangıcı Olan Herşeyin Bir Sonu Vardır...
Mail:mailto:[email protected]
Asp,Php,Visual Basic,Delphi,Web Design
Bilgi Paylaştıkça Değerlidir...
Sosyal ağlarda paylaş

bu engellenebilecek bir şey değil ki bursada pazar kuruluyodu kopya programlar filmler falan software ne ararsan buluyodun sonra kapadılar ama internet kafeler yapmaya başladı bu işi gidiyon progu söylüyon adam bulup getiriyo ama pazar gene açılmış.
Bursa'lılar pazar günü çarşının içine kuruluyor.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

lol cok guldum baslıga Rusya ve Taıland da bıle kopya yazılım yasaktır ve suctur amaaaaa dunyada sadece bır kac devlet tarafından tanınan KKTC yanı kıbrıs bu ıslerde bır numaradır neden cunku kopya yazılım burda suc degıldır normal bıseydır.O yuzden kımse kıbrısın elıne su dokemez bu konuda :)[signature][hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun
Sosyal ağlarda paylaş

Çin
kopyacılıkta bir numara adamlar :)

geçen bi oyuncak firmasının yetkilisiyle konuşuyolardı
firmaların çogu sırf Çinden gelen oyuncaklar yüzünden batmış
adamlar nerdeyse aynısını daha ucuza yapıyolar ama kaliteli mal degil tabi

eh ucuz oluncada kimse pahalısını almıyo asıl firmalardan[signature][hline]dark-dr, 14 May 2001 05:10 tarihinde demiş ki:
osi de rp=soytarılık diyorum.

Pre UO:R Shard
Sosyal ağlarda paylaş

Kopya windows filan demişsin.
Karpuz arkadaşımızın evinde kullanacağı Microsoft ( kazıksoft) ürünlerinin orjınal fıyatlarını toplayalım.

windows xp pro : 110 dolar
office xp 500 dolar
programlama dili lazım diyelim. Mesela basic 6.0 full. 600-700 dolardan aşşağı değil.
Oyun oynuycaksın : 45 -50 dolar
Autocad, photoshop, corel draw,acd see gibi. bu programlardan birisini yada benzer programları kesın kullanıyorsundur. Onlarada say bir fiyat. vericekmisin?[signature][hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

Kazıksoft ürünlerini lisanslıyla kullanmaya kalksan bilgisayar almaktan vazgeçersin bi flash dreamvewer photoshop falan hepsine lisans aldığını düşünsene ömrün boyu dötünün üstüne oturamazsın daha visual studio .net c++ builder gibi programlar var yani korsan olayı olmasa divx seyretmek için bile dl ettiğin bir player paralı yani zor yaşasın korsan ürünler:)[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

Çok vardır... saymakla bitcek kadar az deildir yani... de ne alakası var şimdi konuyla? yani Warcraft, Diablo2, Ultima Online, Half-Life, Starcraft dışında hepsi korsan diyebilirim[signature][hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau
Sosyal ağlarda paylaş

Doğru aslında babam işyerinde herşeyi lisanslı almak zorunda onun bilgisayarında da her şeyi yapabiliyorum ama daha farklı programlar kullanarak program salatası olunca her işi uygun programında yapıyosun bunlarıda lisanları ile almaya kimsenin gücü yetmez.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli333, 17 January 2004 10:31 tarihinde demiş ki:
Kopya windows filan demişsin.
Karpuz arkadaşımızın evinde kullanacağı Microsoft ( kazıksoft) ürünlerinin orjınal fıyatlarını toplayalım.

windows xp pro : 110 dolar
office xp 500 dolar
programlama dili lazım diyelim. Mesela basic 6.0 full. 600-700 dolardan aşşağı değil.
Oyun oynuycaksın : 45 -50 dolar
Autocad, photoshop, corel draw,acd see gibi. bu programlardan birisini yada benzer programları kesın kullanıyorsundur. Onlarada say bir fiyat. vericekmisin?

adamlar ona bi emek harcıyo yanlız
microsoftta kaç kişi çalışıyo
şuan bilgisayarındakı bu sistem için kaç kişi uğraştı hiç düşündünmü?
ozaman pahalı kazakta alma marka giyecek de alma
hepsi aynı kumaş sonuçta[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde demiş ki:
yakınlaşan dudaklar ve birbirini kovalamaca oyunu
Obscura K.Matthew Guildmaster/Keepers Of Rebellion
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 17 January 2004 09:11 tarihinde demiş ki:
kopya program ve kopya cd kopya windows vs vs bu kadar engellenemez ve bu kadar yaygın durumda? merakımdan soruyorum... ingiltere, amerika da vs büyük yaptırımları olduğunu duymuştum korsan dvdymiş vcd ymiş oyunmuş yazılımmış hepsinin... valla Sokakta "Ekspi Eskpi Eskpi Birilyon Birrilyon birrilyon" diye bağıran tipler yoktur heralde ingilterede... hehehe türkiyeden başka hangi ülke/ülkelerde böyle?
kanadada kimse bagirmiyodu sokakta ama kazaa bagriyodu gel indir gel indir diye :P kisi basina dusen baglanti 10mgbit oldugu icin herneyse herkez kazaadna indiriyodu yani interneti olupta kazaayi bilmeyeni dovuyolar kanadada[signature][hline]Hepsi Gercek...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...