Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Movie

Gladric

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaslar dun aksam yasadiklarimdan derledigim ufak bi movie burda benim icin bi test oluyo bu ilk movie daha sonra sizinde onerilerinizi alarak bikac bisiler daha ekleyerek bu movie yi vn boards a post etcem umarim begenirsiniz.

http://teos.isikun.edu.tr/~gizligoz/gladric_0005.wmv[signature][hline]Gladric lvl 50 Mercenary RR 8L3 - Kay
Gwaledric lvl 50 Armsman RR 3L5 - Kay
Yettimgare lvl 50 Thane RR 3L7 - Merlin
Astinus lvl 50 Paladin RR 3L8 - Kay
Sosyal ağlarda paylaş

harika olmus :) ama biraz daha atraksiyon ekleyebilirsin saniyim :P yanina bir cleric al falan :P 5 6 kisi kes :P[signature][hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (DELETED)
Excuse Me lvl50 infiltrator - Grandmaster Tailor
(DELETED)
Excuse Me lvl45 Savage (FotM) (DELETED)
Excuse Me lvl 46 Briton İnfil (DELETED)
Excuse MeBuTiAmADoctor lvl 4x Celt Druid (HAPPY NOW!)
Sosyal ağlarda paylaş

hatta tavsiye veriyim sana.. bir cleric bul amg nin odasina koy ve ya mmg nin. gelen stealthzergleri kes BoF la BoL la spread heal le falan super olur :)[signature][hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(DELETED)
Sosyal ağlarda paylaş

dun aksam yasanmis olaylar hepsi ve acaip bi lag vardi normal olarak bazi yerlerde ping ve loss yesil gozuksede cok garip bi lag var yani oynanmicak derecede ama movie yapma gazi sinir tanimiyo :P[signature][hline]Gladric lvl 50 Mercenary RR 8L3 - Kay
Sosyal ağlarda paylaş

serverin olu saatinde kaydedildi bazisi yani 12 oncesi dierleri ilerleyen saatlerde hepsi dun geceden sonuc olarak[signature][hline]Gladric lvl 50 Mercenary RR 8L3 - Kay
Sosyal ağlarda paylaş

gladric ordaysan bana bir ozel msg atsana[signature][hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(DELETED)
Sosyal ağlarda paylaş

şu an download ediyorum ama elindekiler sun sword dür kesin.
heycanla bekliorum.
demiş ya biri üstümden geçer 10 kişi diye. ben şahidim bu adam mumun kenarında saklanıodu. biz de sanırım sianurele mum kapısını camp edioduk. işte 4-5 kişi gelirse dalacaz hep beraber. bi sürü ayak gördüm INC dedim. adamlar geçti gitti bu kaldı öyle. bu konuda biraz şanslıdır Glad.
Nasıl video yaptığını ayrıntılı bi şekilde başka bi topicte anlatsana dreamwalker ı bayıltırken çekmek istiyorum ehuhuhu.

[signature][hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Polga the Sorceress of the HUN

[Bu mesaj malsahibi tarafından 14 January 2004 19:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Delircem indirdim nerye indirdi bulamiyorum win2000 de temporary file diye biseye koydu nerde bulamiyorum delircem[signature][hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

güzel bi movie olmuş. uzat bunu biraz daha bence.
qal la beraber sb avlayın onu çek. tabi hala saldırcak kadar cesaretleri kaldıysa.

bukanın elindekiler de sun sword ama thrust version.[signature][hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Polga the Sorceress of the HUN
Sosyal ağlarda paylaş

süper videolar :=)
PF bi suru kere proc etmiş dikkatimden kaçmadı, ayrıca pan camın en güzel örneğini göstermiş gladric..

TEbrikler eline sağlık :)))))[signature][hline]Qal 50 Armsman 8L2
Sercain 50 Cleric 3L5
Margot 49 Theurg 3L7
Sosyal ağlarda paylaş

hayir xalthos ısıkta okumuyorum arkadın yardımı ile sadece movie yi koymak icin kullandim o link i
casterlardan nefret ediyorum normal olarka bi tankim :P
server bos degil bicok kez zerg e kurban gidiyorum :) hatta genelde zergi atlatmak icin uzun sureler beklemem gerekiyo stealth zerg varken tek basima gidip cekmem tabi movie yi 10 sb ustumde zaten respec ettik defans kalmadi hic dandirik sb ler bile kolay kolay vurmaya basladi
bide asil movie yi hazirladigimda burdan baya bi blomu cikarticam cunku gercekten cok sıçış yaptıgım yerler var config i yeni degistirdim ml abilty leri koyabilmek icin alisamadigim icin elim ayama dolasiyo bazen + cok kisa surede kaydedilmis olduklari icin iyi seyler yakaliyamadim pek soyle bi 5 vs 1 yakalyip koymak istiyorum yada 2 vs 1 fg ama dedigim gibi zaman isi simdi mecburen bi ara vercem hafta sonuna kadar ml isleri sonra kayiflara baslicam 2 hafta icinde bitiricem movie yi gene ilk olarak size suncam ardindan begenilirse vn e post etcem adresi.
(nasi movie kaydedildigini tek tek yazcam birazdan baska bi baslik altinda)[signature][hline]Gladric lvl 50 Mercenary RR 8L3 - Kay
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qal, 14 January 2004 21:54 tarihinde demiş ki:
PF bi suru kere proc etmiş dikkatimden kaçmadı

ehe mpk'e kacan tipde bende fark ettim. cidden cok hos bisimis. :)[signature][hline]Absolut, 12 January 2004 19:05 tarihinde demiş ki:
Ben uzaylıya uzaylı demem o uzaylı bize merhaba demedikçe.
Forumun cop kokmasina karsiyim.
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...