Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diyorum kih...

Durlag

Öne çıkan mesajlar

Ben ole pilav milav koymam ayrıca yeni aldıgım haberlere gore 2 hand savage baya saglam vuryomus dikkatli olmak lazim chari acarken en iyi us de oynayanlardan biraz bilgi almak nede olsa onlar bizden onde oynuyo bizim server orta cagda kalmıs :P[signature][hline]Konhart 50.8 Necro
Mosqi 50 İnfil 4L3
Coming soon 50 reaver
Sosyal ağlarda paylaş

Bu baglantiyla olaylar sole gelisecek
Yat cez kalkcez sabah olacek atta gitcez kuracaz fg yi iyi kotu bismillah ilk pull anında agro healera caster ve healer saniyesinde olur o arada herkeze daha mob gelecek diye bekliyordur the end.......[signature][hline]Konhart 50.8 Necro
Mosqi 50 İnfil 4L3
Coming soon 50 reaver
Sosyal ağlarda paylaş

otbis minbüs kümünüs minbüs
bende açtım skald ve nicki hiç tahmin edemiceniz bi şekilde Oski koydum
ayrıca dün gece 42 derece ateşle hastaneye kaldırıldım hayal meyal hatırlıom ehe bu gece geldim icq da kimse yok hani kasmıoz mu oldum?[signature][hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+
Excalibur - Non-Guild | Hibernia / EU
Dogan lvl50 The Bard RR3+
Excalibur - Celtic Fist | Hibernia / EU

unity100, 01 November 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

Obaa gecmis olsun kardes bende bu gece girdim ama kimse yoktu biraz kastim sonra exacale dondum.
Yardim ettigim arkadas da kusura bakmasin sevmedigim muhabbetler acildi o yuzden gittim mosqi veya konharta mseaj at online sam yardim ederim buyuk ihtimal tekrar sorry[signature][hline]Konhart 50.8 Necro
Mosqi 50 İnfil 4L3
Coming soon 50 reaver
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...