Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bayhan???

Xecutioner

Öne çıkan mesajlar

said:
Moncain, 13 January 2004 23:02 tarihinde demiş ki:
Söylüyorlardıda inanmıyordum Bayhan dinleyin cidden acayip kafa yapıyor içki içmiş gibi oluyorsunuz.Dünyadan bir beklentiniz kalmıyor uçuyorsunuz :)
kalmaz tabi beklentin falan . Bu şarkıyı nasıl bir varlık söylüyor acaba diye süşünüyor insan :)[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
İmza:Kat Temizlikçisi
[Bu imza zgrw tarafından 11 December 2003 14:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aslında bunun cevabı çok basit neden birinci olur bu tip bi insan çünkü ülkemizin kültür portresinin tam bir aynası pozisyonundadır bayhan denen adam. arabesk, acı çekmiş, ezilmiş,delikanlılık denen değer yargısına sahip bir tip. neden bu kadar şaşırdınız anlamıyorum biz bütün mafya dizilerinin köylerde geçen dizilerin televizyonlarda reyting rekorları kırdığı bir ülkede yazşıyoruz. dolayısıylada bu tip bir yarışmada halkın bir virtüyözü birinci semesini beklemek ahmaklık olurdu.bence bayhan tamda birinciliğe yakışan bir tiptir.[signature][hline]
Qui Bono?
Sosyal ağlarda paylaş

insanlar onun orda dışlandıgını ve ezildigini duşunuyo ve bu yuzden ona sahip çıkma içgudusu oluşuyo.nasıl sahip çıkabilirler oda oya atarak.tum sebep bu. jurideki kişiler ve yarışmacılar bayhanı kendi favorileri olarak gosterselerdi o zaman bayhan sıradan olur ve elenirdi.hepsi bu işte.yok kultur seviyesi hedesi hödösü degil.[signature][hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de orda juri ne iş yapıyo?
Seyircilerin oylarıyla yapılmıyo mu bütün işler?[signature][hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Boojack, 11 January 2004 03:33 tarihinde demiş ki:
said:
Deep-Night, 11 January 2004 00:00 tarihinde demiş ki:
şu "ben cnbc-e izlerim metal dinlerim aşmış elit insanım ben. Şimdi izlemeyin böyle şeyleri malmısınız diyiym de ortamdaki karizma sarsılmasın"

ayaklarını bırakın.

Olur böyle ergenlik çağında,idealist idealist konuşulur sonra bir bakarsın hepsi balon.
Sosyal ağlarda paylaş

jüride bunun farkında hepsi planlı programlı yapılıyor ama Bayhan gibi bi adam Türkiye'nin popstarı olursa bende kimlikte yazan T.C değişsin diye elimden geleni yaparım.
Nedir bu halimiz nerde katil yankesici tinerci var halka örnek olacak kişiler onlar oluyor bakınız köprü altı Doğuş darbukatör kiboş annesi nasıldı şöferrrrrrr şöferrrrr ne gülmüştüm ama.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hasansemre, 14 January 2004 17:12 tarihinde demiş ki:
Bayhan gibi bi adam Türkiye'nin popstarı olursa bende kimlikte yazan T.C değişsin diye elimden geleni yaparım.

kesinlikle bu yarışmanın belli bir oylama oranına gore olduğuna inanmıyorum...
T.C. vatandaşlığını da bu kadar basit ve gereksiz bir program için değiştirmeni tavsiye etmem... :yapma:[signature][hline]Eye of twilight, give us sight...
Take our offer, give us might...
Make our power, tears of night...

[Bu mesaj Quivalen-soth tarafından 14 January 2004 17:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 14 January 2004 15:34 tarihinde demiş ki:
bayhan o programdaki en zeki adam
yada onu yponlendirenler zeki
nasıl kucuk emrah pozuna yatıyo
nasıl acılaırn cocuguyum diyo
işte o sayede kaznauyo

Yapmayın bu adam yarışmaya katıldığında hiç bir acı olayından bahsetmemişti sonradan medya keşfetti.[signature][hline]Bir şey biliyorsam; o da hiç bir şey bilmediğimdir.
La'unva Solmai @ Eclipse - SWG

[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hasansemre, 14 January 2004 17:12 tarihinde demiş ki:
jüride bunun farkında hepsi planlı programlı yapılıyor ama Bayhan gibi bi adam Türkiye'nin popstarı olursa bende kimlikte yazan T.C değişsin diye elimden geleni yaparım.
Nedir bu halimiz nerde katil yankesici tinerci var halka örnek olacak kişiler onlar oluyor bakınız köprü altı Doğuş darbukatör kiboş annesi nasıldı şöferrrrrrr şöferrrrr ne gülmüştüm ama.

Yahu bizene? olursa olsun popstar. Turkiyeyle iliskilendirmek zorunda degiliz. Bir grup issiz gucsuz insan oy atiyor diye biz begenmek yada benimsemek zorunda degiliz ki. Ben hic sevmiyorum kendisini. Bu bir yarisma. Eglenceli ve buyuk kitlelerin izledigi bir yarisma, ama sadece bir yarisma. Ben evleniyorum malligindaki gibi `turkiyenin gelini` yok burada `turkiyenin popstari` bilmemne laflari ilgi cekmeyi amacliyor, aptalca sloganlardan ileri gitmez.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 14 January 2004 17:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyların bi etkisi olduğuna inanmıyorum. Bir sonraki hafta için an çok rating alacak kişiyi o hafta 1. yapıyorlar bence.Bu hafta o Rus kız bence 1. olsa bu kadar tartışma olmazdı. Veya elenmesi gereken uzun saçlı çocuk elenmiş olsa gene bu kadar tartışılmazdı. Bayhan bu hafta bence 3. olucak. 1. ise Abidin böylece şok şok şok falan olucak herkes.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...